• gezi parkı eylemleri sonucunda eskişehir'deki ağır yaralılardan bir tanesi. izmir'deki gibi eli sopalı sivil polis olup olmadıkları ispatlanmamış vahşiler tarafından darp edilmiş ve beyin kanaması geçirmiştir. ameliyatı sonnucunda durumu kritik ve uyutulmaya devam edilmektedir.

  http://www.radikal.com.tr/…en_sopalilar_kim-1136506
 • orospu çocuklarının son hedefi. başka bir orospu çocukluğu da hastanede yapılanlar.
 • bizler için belki de canından olacak güzel insan, umarım en kısa zamanda iyileşirsin dönersin aramıza.
 • eli sopali kisiler tarafindan (buyuk ihtimal izmir'de ki gibi akp'nin gençlik kollari üyeleri ya da polis tarafindan) saldiriya ugramistir. cidden birileri artik biseyler yapsin, bu siddete son versin.

  edit: maalesef verdigi yasam mucadelesini kaybetmis. gittigin yerde mutlu ol. turkiye seni ve sana yapilanlari unutmayacak.
 • bu arkadaş da hataylı.

  (bkz: hatay'da sürekli insanların ölmesi)
 • sözde müslümanlar tarafından dövülerek komaya sokulmuş genç. küfürler yetmiyor artık bu beyaz gençliğe.
 • ali ismail korkmaz yalnız değildir!
  taksim gezi parkı eylemine destek için 2 haziran tarihinde eskişehir'de düzenlenen yürüyüş sonrası sivil giyimli 5-6 kişinin saldırısı nedeniyle 19 yaşındaki ûniversite öğrencisi ali ismail korkmaz beyin kanaması geçirmiştir.
  bu, hala eskişehir osmangazi üniversitesi tıp fakültesinde yoğun bakımda yatmakta olan ali ismail'e destek olmak isteyen herkese bir çağrıdır!

  ali ismail korkmaz ve ailesine destek olmak amacıyla, kendilerine iletilmek üzere açılan direnkorkmaz26@gmail.com adresine içinizden geçenleri, uzun veya kısa,
  yazacağınız bir maille ulaştırırsanız, arkadaşımıza ve ailesine destek olabilir, yalnız olmadıklarını hissettirebiliriz.

  bir "geçmiş olsun" bile yeter...

  (bkz: https://www.facebook.com/…z/640896439272632?fref=ts)
 • yoğun bakımda yatan bu güzel insan için sessiz kalmayı, bir ses verin.
  geli hep birlikte sorumlularının bulunmasını sağlayalım.
  (bkz: https://www.facebook.com/…z/640896439272632?fref=ts)
 • sadece emir aldıkları için, vurduklarının bir insan olduğunu önemsemeden şiddet başımlısı, insan kılığındaki yalaka canilerin darpetiği gencimiz. umuyorum gençliği sayesinde iyileşir ve allah o'nu ailesine bağışlar.
 • bugün ailesi ile görüşme şansını yakaladım, inşallah dualarımızla daha da iyiye gidecek gencecik bir yürek.

  abisi; ali'yi bu hale getiren insanlar için dahi inşallah ne kendileri ne de aileleri bu acıyı yaşamazlar diyebildi. bu kadar da güzel insanlar. çok merak ediyorum ali'ye bu zulmü ha görenler şimdi nasıl bir vicdanla sokaklarda dolaşıyorlar. ancak eminim çok yakında ali ile birlikte bulacağız onları ve tek tek adalet önünde hesabını soracağız.

  son olarak hepinizi bekliyoruz ali için yapacağımız yürüyüşe: https://www.facebook.com/…?notif_t=plan_user_joined
hesabın var mı? giriş yap