şükela:  tümü | bugün
 • yeni nesil gazeteci, yazar ve entelektüel. anne tarafı fransız, baba tarafı türk. iyi bir eğitime ve enerjiye sahip. devletçi görüşleriyle dikkat çekiyor. kendi ifadesiyle "atatürk yolunda devletinin ve türk ordusunun yanında" bir genç adam. klasik beyaz türklerden farklı olarak mevcut devlet yönetimini içselleştirmiş durumda. global meselelerde dünyanın yerleşik oligarşisine karşı gelişen milliyetçi tavrı paylaşıyor. chp'li bir aileden geliyor ancak ezbere muhaliflerden farklı bir bakış açısına sahip olduğu kesin. önümüzdeki dönemde adını daha sık duyabiliriz. şalom gazetesinde de yazmaya başladı.

  yakında alkolizm ile ilgili olarak yazdığı kitabı raflardaki yerini alacak.

  (bkz: eski bir alkoliğin günlüğü)

  https://twitter.com/alijeancorakci
 • billie jean'i çağrıştıran gazeteci yazar.
 • genellikle fransa siyaseti hakkında twitter'da tivitler atan ve her hafta internet gazetesi kozmpololitik'te türkiye, dış siyaset, şalom gazetesinde de ara ara fransa ile ilgili yazılar yazan atatürkçü, galatasaraylı çiçeği burnunda 1 senelik gazeteci ve aynı zamanda eski bir alkoliğin günlüğü kitabının yazarı. ileride farklı yerlerde de görebiliriz bu arkadaşı...

  (bkz: #66790373)
 • atatürkçü olan gazeteci ve yazar.
  twitter'dan takip edebildiğim kadarıyla sürekli bir şeyler üretme peşinde. türkiye'nin kendisi gibi insanlara çokça ihtiyacı var.
  umarım kendisi buralara bakıp aynı zamanda yazıyordur da. çünkü ekşi'ye bir şeyler katabilecek insanlardan kendisi.
  edit: artık kendisinin http://www.echohaber.com/ adında bir haber sitesi bulunmakta.