• son dönemde twit yoğunluğunu çok azaltsa da twitterın en başarılı fb li trolü kendisi. enteresan olan bu adam çok başarılı bir plastik cerrah. o zaman bir kez daha; hayatımı siktin fener.
  • büyük fenerbahçe li oldukça başarılı bir cerrah. maç arkadaşım, değerli büyüğüm. fenerbahçe li tanınmış kişi
  • ”hayatımı sktin fener” mottosuna yürekten katıldığım ve mercimekli köfte tarzı anılarını severek okuduğum (gerçi bugün öğrendim bu eski blog’un varlığını ama twitter da yayınladıkları da bayağı iyidir) fenerbahçe taraftarı doktor.

bazen galatasaray’lı veya cüneyit’i seven bir adam olsa nasıl biri olurdu acaba diye düşünüyorum ama ibne olmadığı aklıma gelince hemen vazgeçiyorum bu düşünceden.

tanışmamış olsak da sevdiğim ve takip ettiğim(twitter’da) nevi şahsına münhasır insandır.
  • tibitırdan sıkılmış, 30 gündür yok ortalıkta
  • 2013 senesinde tanıştığım caddede kliniği olan iskoçyadan çıkan en karizmatik ikince şey kendisi. tişörtünü alcağım sıra param yoktu sağolsun sonra verirsin demişti. ali abime hiçbirşey koymaz koyamaz. kendisi feleğin çemberinden geçmiş bir şahsiyettir. tıp camiasında böyle bi herifin olması beni rahatlatıyor adamım.
  • insandır, insan oğlu insandır..
  • yokluğun soğuk, üşüyoruz reis.
  • özlediğimi anladığım, eksikliği fena halde hissedilen kişilik. açlık grevi yapsalar katılırım dönmesi için.
  • fenerbahceli olmasam sevmeyebilirdim ama dünyadaki her taraftar gibi taraftar.ince sesi ile dalga geçebilen kendi ile barışık bir kişilik. twitter'da karşı takim taraftarlari ile yaptiği birebir konuşmalarda o kadar da seviyesiz ya da usluptan uzak halini pek görmedim.sonuçta doktor vicdani olsa gerek.içtiği hipokrat yemininin zokora'yi kapsamadiğini da açiklamisti..
hesabın var mı? giriş yap