şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 31 mart 2019 yerel seçimlerinde chp menemen belediye başkan aday adayı.
    7 haziran 2015 genel seçimlerinde cumhuriyet halk partisi’nin düzenlediği ön seçimde izmir ikinci bölge 8. menemen’de genel başkan’dan sonra 2. oldu. bu başarısının ve halkın takdirinin ardından menemen’i yönetmeye talip oldu.
    aday adaylığı süresince, birebir halkla temas halinde, kapı kapı dolaşma tabirini tabir olmaktan çıkarıp direk uygulayarak menemen halkı ile kaynaşıp takdirini topladı. iki günde 300’e yakın esnaf ziyareti yaptığı söyleniyor. muhtemelen bu özverisi ona adaylığı getirecek ve 20 yıldır menemen’de süren tahir şahin saltanatına noktayı koyacak.
  • atatürkçü,menemen'i baştan başa gezen,halkını tanıyan, menemen'de sıkmadık el,çalmadık kapı bırakmayan,çalıştığı karayolları vasıtasıyla menemen'in çoğu semtine yol,kavşak,köprü yapımlarına önayak olmuş,menemen'de kurduğu ve üye olduğu sivil toplum kuruluşlarıyla menemen'e çok fazla hizmet vermiş birisidir.kendisi devlet memuru olmasına rağmen menemen'de cumhuriyet halk partisi'ne kimsenin vermediği katkıyı koymuştur,milletvekilliği ön seçiminde genel başkanı saymazsak menemen birincisi olmuştur. 24 haziran seçimlerinde de menemen ilçe başkanı ve belediye başkanı seçimi cumhuriyet halk partisi'nin cumhurbaşkanı adayı kazanmışçasına ilçe başkanlığında gayet rahat tavırlarla otururken,aralarında benim de bulunduğum beş kişi ile ilçe seçim kurulu önünde gece 02:30'a kadar beklemiş,cumhuriyet halk partisi'ni temsil etmiştir. ayrıca menemen'in asarlık ilçesindeki yaklaşık 6-7bin hdp oyunu hanesine yazdırabilecek tek adaydır bana göre. menemen belediye başkanlığı için biçilmiş kaftandır,başarılar diliyorum.

edit:düzeltme