şükela:  tümü | bugün
  • eurosport türkiye spikeri. eski tenisci. haftasonu sabah eurosport 2'de afl maçlarına anlatımıyla renk katıyor. (bkz: avustralya futbolu)
  • türkçesinde sorun olan ya da 30-40 yıl önceki tenisçilerin birbiriyle olan dostluklarını anlatmak için beraber kahvaltı ettiklerini "yaparlardı" diye anlatmasıyla türkçede kişininin şahit olmasının mümkün olmadığı olayları hikaye geçmiş zamanla değil de rivayet geçmiş zamanla anlatması gerektiğini bilmeyen eurosport türkiye spikeri.
  • keyifli anlatımı ve tenis dünyasına dair bilgisi ile dikkat çeken spiker. (bkz: #28580188) kendisini roland garros 2012 sayesinde daha çok dinleyecek olmak güzel.
  • çok iyi tenis bilgisi ve entellektüel bilgi birikimiyle eurosport ta roland garros 2012 dahil tüm grand slam leri izlenir hale getiren spiker.
  • müthiş tenis bilgisiyle işinin hakkını fazlasıyla yapan başarılı spiker.
  • maç anlatımını ve ses tonunu fazlaca beğendiğim eski tenisçi/ yeni spiker. maçı açıp bir de onun anlattığını duyunca eurosporttan ayrılamıyorum yahu.
  • bilgisi meğer tenisçiliğine dayanıyormuş. çok güzel anlatıyor ama izlerken heyecanlanamıyorum. eurosport türkiye'nin değerlerinden bir başkası
  • tenis maclarini anlatirken pek renk vermez ama iyi anlatir. nasil anlatsam... be$ikta$'ta bir donem oynami$ yankov gibidir. sahada kendini fazla gostermez, risksiz oynar, caktirmadan oyunu yonlendirirdi. insana guven verirdi. ali kircil da yankov gibi i$te. guzel insandir yani.

bi de caroline wozniacki'yi fast food uzerinden anlattigi, beni ilk okudugumda sesli gulduren guzel bir yazisi vardir. arada acar okurum, hala da gulerim.
    http://tr.eurosport.com/…ood_sto3080077/story.shtml
  • ilk tenis maçları anlatımını hatırlıyorum da, havanın sıcaklığından, paris'in gezilecek mekanlarından, seyircilerin şapkalarından bahsederdi.

şimdi ise, maç esnasında tekniği anlatımı hem sade, hem anlaşılır hem de bilgi içeren düzeyde. özellikle ses tonunda, olayın kırılımlarına verdiği vurgu ile sürükleyeciliğini sağlıyor.

artık onun anlatımları ile maç izlemek çok daha keyifli.
  • adam tenis olayını yemiş yutmuş. gerekeni gerektiği yerde gerektiği kadar anlatıyor.
    kesin okuyordur burayı dolayısı ile kendisine tüm sporseverler ve tenis meraklıları adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.