şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
16234 entry daha
 • (bkz: kazandığı savaş yok)

  ahmet ağaoğlu'yla laf dalaşına girdi kaybetti,
  mustafa cengiz'le laf dalaşına girdi kaybetmeyi bırak rezil oldu,
  şimdi de berat albayrak'a kaybediyor.

  gayet de doğal. taraftarının gözünü boyamak için hayali düşmanlar yaratıp senaryolar yazmanın sonucu budur. başarısızlığını kabullenip nedenlerini bulmaya çalışmadığı için de bu daha iyi günleri. kendisi ve kulübünün geleceği daha da karanlık...

  ne demişler; ''poposuyla inatlaşan çamaşırını kirletirmiş.'' :))
 • demek neymis harvard bitirmekle yok bank of americanin danisma kurulunda olmakla bu isler yurumuyor.taraftarini devletle karsi karsiya getirmek icin elinden geleni yapiyor.enbesil herseye inanan sikebahce ahaliside hic sorgulama yapmadan tipki yeni bi dinin peygamberi gibi baskanlarini takip ediyorlar.aziz baskanlarida bir zamanlar boyleydi arkasinda yiginla incanciklar vardi her soyledigine inananlar vardi. sonra yeni peygamberleri gokten indi simdi onu takip ediyorlar yallah arabistan collerine
 • her gün itinayla 00.00dan sonra damat ile feto takımı taraftarı tarafından kudurtulan başkanımız gidin kendi başlıklarınıza engelle engelle bitmiyorsunuz
 • sizi delirtmeye devam edecegiz kocaniz kim bileceksiniz her platform da size koymaya devam edecegiz
 • şirketler, devletler, kulüpler temelde aynı. ali koç başarılı bir ekonomik yönetim sergiliyor fenerbahçe'de.
  kulüp ilk altı ay sonunda 25 milyon kâr açıkladı. bu arada borcun bir kısmı da kapandı. bedelsiz bir sol bek alındı gelecek sezon için. şimdi yerinize oturun ve ekonomik yönetimini izlemeye devam edin.
  en büyük rakibimiz galatasaray arda turan'ı falan konuşurken biz vedat muric'i kaça okutacağımızı, ferdi'nin potansiyelini konuşuyoruz. lütfen kendinize gelin. bu sene ilk 3'te yer alsak yeter. koç ailesinin elini atıp diriltmediği kuruluş yok. adamlar tüpraş'ı aldı ve o kadar geliştirdi ki, akdeniz'in en karlı ve büyük rafinerilerinden biri şu an.

  başta da dediğim gibi ülkeler, şirketler, kulüpler temelde aynı. ekonomik başarı olursa sportif başarı da olur. biraz sabır renktaşlarım. ali koç fenerbahçe'yi siyasi kalkan olarak kullanıyor, bunun için de başarılı olması ve efsane başkan olması şart. böylece de facto dokunulmaz olacak. yani tüm enerjisi ile kulübü ayağa kaldırmaya çalışıyor, bunu yapmak zorunda.

  edit: bir başka ihtimal ise fanatik fenerli olması. ki bu da olası. o zaman can kurban böyle çalışkan başkana, hayatta hiç bir derdi yokken fenerle dertlenen adama sahip çıkılmalı.
 • adam fenerbahçeli, başka birşey değil.
  fenerbahçeli olmayan anlayamaz.
  edit: karar vermeli. amatör şubeleri küçultmeli. olimpik sporcularla yolları ayırmalı. bu ülkenin kerizi biz değiliz.
  gerekirse futbol takımını da küçültmeli. orta sınıf takılıp borçlarımızı ödeyelim. bakalım fenerbahçesiz bir lig kaç para edecek. bu ligin enayisi de biz değiliz. nasıl olsa bizi şampiyon yapmayacaklar.
  masayı devirmeli.
 • taraflar;
  ittifak
  -ali koç (fenerbahçe camiası)
  -aklı selim bazı futbol severler
  -dürüst iş ahlakı olan birkaç spor yorumcusu(serdar ali çelikler, ali ece,uğur k. gibi)
  itilaf
  +berat albayrak
  +akp
  +turkuvaz medya (a haber, a spor, gazeteler vb.)
  +tff
  +satılmış hakem ve medya
  +devlet desteğini arkasına almış son sürat eceline doğru koşan trabzonspor(ki bunlar otobüs bile kurşunluyor hakem dövüyor)
  +fatih terim ve müritleri
  +bankalar birliğinin ölüm anlaşması
  +erman toroğlu,ümit karan, evren turan lağam grubu
  +mhk
  şimdi manzara bu, hangi grupta olduğunuzu vicdanınıza sorun. varsa.
 • ali koç yönetiminde şampiyon mu oldu? hayır.
  koç grubu şirketleri dışında mesela 10 milyon euro karşılığında sponsor mu buldu? hayır.

  yardım kampanyalarından 50 milyon euro toplandı desen ve euro kurunu 7 alsan 350 milyon tl yapar. kombinesi şuyu buyu da 70 milyon euro desen 490 milyon da o yapar. 840 milyon tl nakit girişi oldu diyelim. borç yapılandırmasını ayrı tutarsak; nasıl 1 milyar borç azaltmış ve 25 milyon kar etmiş?

  aziz yıldırım’ı 20 yıl o koltukta oturtan bu zihniyet bu algı işte. ne diyim hayırlı işler.
 • her dediği doğru çıkan başkan.

  dikkat ederseniz kendisinden memnun olmayanlar sadece himmetçiler. hem kendilerince dalga geçmeye çalışıyorlar hem de gitsin diye götlerini yırtıyorlar.

  "bıştı bin di distiklidim ımı..." falan deyip taşak oğlanı olmaktan da çekinmiyorlar.

  trabzon maçından önce ortamı germiş... sahaya burun atan insanları germek mümkün mü amk? hepsi doğuştan gergin zaten.

  cincon başkanı ali koç'u rezil etmiş... 30 ıq böyle düşündürüyor insana demek ki. o başkan olacak adam açıkça "yalan" söyledi. ali koç da taşak geçti. başkanları da taraftarı gibi olduğundan ancak "ağlama" diye cevap verebildi. aptal taraftarı içlerine sinmemiş dahi olsa başkanlarının arkasında durmak adına "başkan nasıl laf soktu ama ehe mehe!.." falan diye eğlendiler kendilerince.

  valla pek muhterem himmetçiler ve onların geçici desteğini alan fetö çanakçıları, boşuna çabalıyorsunuz. götünüzü de yırtsanız ne siz ne de a lağım bizi başkanımızdan soğutabilir.

  ıslak rüyanızdan uyanın ve götünüzü yıkayın, derim ben.

  (bkz: büyük fenerbahçeli)
 • akp'li taraftar grubunun elemanları gelmiş burada kendisine bok atıyor asdfasdfasfd

  devletle karşı karşıya getirmeye çalışıyor dedin, orada ele verdin kendini dalyarak asdfasdfads

  not: ali koç dış mihrak. zaten rockefeller'la falan iş ortaklığı yapıyolar. vehbi koç da yavudiymiş.
1159 entry daha