• vay vay sözlükteki çifte standarda bak sen. aynı şeyi başkası söyleseydi yerin dibine batırırdınız. artık bu ikiyüzlülüğünüz mide bulandırıcı olmaya başladı.

tayyip erdoğan kriz mriz yok deyince 15 sayfa laf döşediniz. ali koç söyleyince, yok paniğe sebebiyet vermemek içinmiş. sorumlu iş adamıymış vs. hadi oradan!

yandaştan korkmam siz ikiyüzlülerden korktuğum kadar.
  • ülkenin bir numaralı holdinginin başında sayılır. hala başkanı olduğu fenerbahçe'nin formasında sponsor yok.

takımın kötü durumu konusunda kendisini suçlayamam ama koskoca ali koç'sun. hiç mi lafın geçmiyor büyük bir şirkete sponsorluk satmıyorsun? bildiğim kadarıyla bu işin piyasası 7-8 milyon euro civarı. bu bedeli rahatlıkla bulabilmesi lazım çevresi ve iş yaptığı firmalarla.

kendisi olsun demiyorum tabii ki. ama formasında reklam alacak yer kalmayan galatasaray'ı kutlamak gerek bu konuda.

neyse, son yayınında bundan bahsetmişti. vardır illa ki bir planı.
  • ali koç'ta geldiği günden bugüne elbette değişmiş. nerede o özel sektörde artık devletin sırtından inmeli diyen adam nerede aslında krizlik bir durum yok ama var diyen adam.
  • yıllardır devletten edindiği kurumsallığı bugünlerde devletin de üzerine çıkarmış bir şirketin başındaki adamın güven veren açıklamasından başka birşey değildir.özeli ve kamusu ile genele baktığınızda koç grubu kadar güven verebilecek kaç yapı vardır ki.
  • özel bir teşekkürü hak ediyor.

aziz yıldırım yönetimindeki fenerbahçe senelerce kadıköy'e deplasmana gelen rakip taraftarlara çile çektirdi, bazı konularda abartısız işkencevari tutumlar sergilendi, deplasman taraftarına insanlık dışı muameleler yapıldı. dün ali koç yönetimindeki ilk derbiydi ve bazı şeylerin bıçakla keser gibi, siyahla beyaz gibi değiştiğine şahit olduk.

*maç bittikten sonra deplasman tribününe zorla dinletilen anlamsız ve yüksek sesli müzik yoktu. tribündeki beşiktaşlıların da insan olduğunu anlamışlar ve o işkenceye son vermişler. o sesin gereksizliğini, anlamsızlığını, medeniyetten uzaklığını anlatmak zor.

*büfe maç boyunca, devre arasında ve hatta maç bittikten sonra dahi açıktı. büfedeki çalışanlara da beşiktaş taraftarının bir yanlışı olmadı, büfedeki emekçilerin de beşiktaş taraftarına. senelerce susuz kaldık biz o tribünde, saat 16:00'da yediğimiz ekmek arası sonrası gece 01:00'e kadar ağzımıza bir lokma koyamadık. bu kadar mı zordu bu büfe kararını vermek? sonunda su içebildik, teşekkürler.

*gidenler bilir, saraçoğlu'nun deplasman tribününe girişte bir tünel vardı. bu tünel hapishaneleri, nazi kampı girişlerini anımsatırdı. ben diyeyim 10, siz deyin 30 metrelik bu tünelin çevresi tel örgülerle kaplıdır ve yan yana iki insan sığmaz. bu insanlık dışı tünelden geçerken izdiham ve kalabalık sebebiyle eziyet edildi taraftara yıllarca. bu tünel sonunda kaldırılmış. tff buna nasıl müsade etti senelerce onu da anlamak zor.

bütün bu değişim için ali koç başkana sonsuz teşekkürler. bu ülke futbolu bir yerlere gelecekse bu vizyon sahibi insanlar ile gelecek. aziz yıldırım'dan ve karanlık zihniyetinden türk futbolunu kurtardığın için teşekkürler. 50 bin fenerbahçe taraftarı dakikalarca beşiktaş'a, efsane başkanına, hocasına küfrederken sessiz kalmayıp tepki koyduğun için de teşekkürler. iyiler en sonunda kazanacak..
  • dün rezalet bir diyalog yaşamış ve yaşatmış fenerbahçe spor kulübü başkanı. kendisine "takıma el at başkanım" diyen taraftara, "ya siz insafsınız. ezdik burada beşiktaş'ı hala takıma el at diyorsunuz. biraz müsaade edin ya!" şeklinde cevap vermiştir. dünkü maçta oynanan futboldan memnun ve cocu ile bu takımın şampiyon olacağına inanan biri olarak bu lafın neresine üzülsem bilemedim. ne biz beşiktaş'ı ezdik, ne de verilecek cevap böyle olmalıydı.

edit : link vermedim.
    https://www.sporx.com/…ada-besiktasi-sxhbq734764sxq
    https://www.superhaber.tv/…k-besiktasi-video-138821
  • fenerbahçe spor kulübünün başkanı.

yukarıdaki cümleyi sözlük formatına uymak için yazmadım durumun farkında olmayanlar için yazdım. ali koç'un bize benzemesi, bizim gibi taraftar kültürü taşıyor olması, gaz yemesi ve fenerbahçe'yi bizim gibi bu kadar sevmesi, onu taraftarın sözünü dinlemek zorunda bırakmıyor.

dünden beri ilginç yorumlar yazılıyor, cocu üzerinden baskı kurulmaya çalışılıyor. bir bırakında adam istediği gibi yönetsin kulübü. 3 senelik dönemi bitsin oturalım ondan sonra değerlendirelim.
    taraftarın sözüyle iş yapılmaz. deivid de souza başlığına bi bakın bakalım, taraftar neler söylemiş bu adamın ilk sezonunda.

ben sade bir fenerbahçe taraftarı sana inanıyorum başkanım. verdiğin kararların arkasındayım. cocu gitsin dersen de kalsın dersen de vardır bir bildiği bu adamın diyeceğim. fenerbahçe'nin kötülüğü için bir adım atmayacağının farkındayım.

kalpler beraber.
  • çoğunluk fenerbahçe taraftarının şımarıklık yapıp had bilmeyip aklı sıra akıl verip yönlendirmeye çalıştığı fenerbahçe spor kulübü başkanı.. işi çok zor allah kolaylık versin.. taraftara yerini hatırlatmalı ve kendi doğrularından vazgeçmemeli.
  • maske düşmüş, futboldan anlamıyormuş, bize geçmiş olsunmuşmuşmuş.

ulan anlamasın zaten. an-la-ma-sın. hem futboldan hem inşaattan anlarım diyen için bu haldeyiz zaten.

kulübü yönetsin, mali tabloları düzeltsin, kulübe vizyon yüklesin kafi. futboldan anlamasını hiç bir fenerbahçeli istemiyor zaten.
  • dün oynanan derbi maçında beşiktaş'ı ezdiklerini zanneden insandır.

kendisi ile ilgili videoyu izledikten sonra daha uzun yıllar fenerbahçe'nin başında kalmasını diliyorum.böylece her sene şampiyonluk yarışında bir rakibimiz kafadan eksilecek.

not :bjk
hesabın var mı? giriş yap