• adamın başarısızlıgı örtecek bir mazereti bile yok.hakemler,federasyon kendilerine çalışıyor bir tek gs var çattığı onu da arkadan yapıyor.fikret kankası gibi sinsi sinsi ilerleme yolunu seçmiş.her geçen gün fenerbahçe'ye yakışır bir başkan haline geliyor...
  • güneşli güzel günler göreceğiz derken ptt1 ligini kastettiğini bilemedik affet bizi sayın başgannnn
  • cocu'dan alınması gereken bir evrağı ( fenerbahçe'nin bana borcu yoktur yazısı galiba) alamadığı için , ffp yüzünden yeni teknik direktör getiremeyen fenerbahçe başkanı.

değişimler zordur ve sancılıdır.yanılmıyorsam aziz yıldırım ilk geldiği sezon 3 hoca ile çalışmıştı.don değiştirir gibi hoca değiştiriyordu.

ama ne kadar sancılı ve zor olsa da , fenerbahçe'yi kimsenin bu duruma düşürmeye hakkı da yok , kredisi de yok .

fenerbahçe yönetimi bok gibi bir yönetim sergilemekte. ali koç yalayıcı , ali koç'a laf söyletmeyen ergen tayfa hariç , şu an hiç bir fener'li ali koç ve yönetiminin yönetiminden memnun değil.

aziz yıldırım'ın zamanı dolmuş ve fenerbahçe için değişim vakti gelmişti.ali koç başkan olduğunda da destek verdik , mutlu olduk

fakat ali koç 'un söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmadığı gibi koskoca fenerbahçe ligin devre arası gelmiş , küme düşmemeye oynuyor.

kimse kusura bakmasın , kimse fenerbahçe'den büyük de değildir.kişiler gidicidir asıl olan fenerbahçe'dir.

hadi bu sene bir şekilde böyle geçer , biter , gider.
    ama gelecek sezon bu takım böyle yönetilirse o koltukta değil ali koç , bir allah'ın kulu oturamaz.
  • ramazan ayında tüm tribünün karşısında su içip, aziz’le şimdi siz oruçlusunuzdur diyip dalga geçen kral. senin adının sonunda koç olmasaydı, o tribün seni koç gibi teperdi!
  • birçok fenerbahçeli için kredisi en az 2 yıl olan başkan.

tayfun korkut haberleri filan dolaşıyor, aman diyeyim.

arsene wenger'i getirmek istiyorsa altyapının başına getirmeli. böylece iki taraf için de yıpratıcı bir süreç olmaz.

getir artık ersun hoca'yı be başkan! gereksiz elemanları yolla devre arası, birer tane de doğru dürüst orta saha ve forvet al, ver ersun hoca'ya. hem tüm takım frey gibi saldırsın hem de biraz hücum futbolu izleyelim.
  • fenerbahçe gibi bir takım taraftarına "takım frey gibi saldirsin" dedirtmistir. "frey gibi"
  • takvimim yok, tam olarak bilemem
    biraz cocu, biraz aykut önceydi
    nasıl oluyor, 90 dk geçmezken
    yillar sezonlar geçiyor?

savruk bir ayew gibiyim ceza alanında
    ya da boş bir golcüyüm altıpasta
    çok mu ayıp hala ersun'u istemek?
    neyse zaten hiç halim yok

bugün senin karar günün
    hem diptesin, hem sondasın
    bir damien comolli riskiyle
    aziz'e benzeyen yaştasın.

bugün senin karar günün
    siktir et koeman'ı anında
    bildiğim bütün sezonlarr
    paramparça

edit ; evet 2. gün de yazdım. çaylak arkadaşların isteklerini kırmıyorum ve her gün bu başlığa bir şarkı yazmaya karar verdim artık, taa ki o gün gelene kadar.
  • 2018 yılının en büyük balonu
  • arsen wenger gibi yaşı geçmiş işi bitmiş bir adamı sırf ismine ve kariyer geçmişine aldanıp takımın başına getirirse, cocu'dan daha büyük bir hataya imza atacağı aşikardır. wenger, rvp gibi türkiye'yi küçümseyerek gelir, "benim ismim bile sizi heyecanlandırmaya yetti, daha ne istiyorsunuz" deyip paraları cukkalar ve 6 ay içinde çekip gider. tarihin hatası olur.

ali koç iyisin, güzelsin de... şu teknik direktör işini bi çözemedin, kredi yemeye başladın. keşke en başından itibaren ligin dinamiklerini bilen kaliteli yerli hocayla başlasaydın bu işe de (mesela avcı gibi) herkes rahat etseydi. kapalı kutu hocaları getiriyorsun buraya sonra iş iyice çıkmaza giriyor.

şimdiye kadar beklentileri pek karşılayamamış olan fenerbahçe başkanı.
  • soyadi koc olmasa ve tipi yakisikli olmasa coktan taraftar benzinlik yakiyordu istifa et diye. uzgunum ama koc un durumu tam elephant in the room. fenerliler itiraf etmek istemiyor kendine ama buyuk beceriksiz cikti adam ve toparlayamayacak.
hesabın var mı? giriş yap