şükela:  tümü | bugün soru sor
 • peşin not: arkadaşlar bu ilk trollük denemem olacağı için ölçülü küfür etmenizi rica edeceğim. katkıda bulunacak arkadaşlara da şimdiden teşekkür ediyorum.

  arkadaşlar biliyorsunuz aziz yıldırım 20 yıldır kulübü rte'nin istediği şekilde yönetiyordu. ne zaman yeni forma çıksa arkasına rte yazdırıp aelx'le beraber hediye etmeye gidiyordu ayağına. bir ara cemaat bu ilişkiyi o kadar kıskandı ki içeri aldı aziz'i. oysaki adamın tek suçu sevmekti. gel zaman, git zaman aziz bey artık kullanışlı biri olmaktan çıktı. zira yıprandı.

  bir yanda da zengin ailenin, zengin çocuğu vardı. ali koç. yıllarca başkan olmak isteyen ama ailesi tarafından izin verilmeyen bir ali koç. önce abisinin şüpheli(!) ölümü ve ardından ali koç'un aday olması. ali koç fenerbahçe'ye başkan olduğunda kendi işleriyle uğraşamayacak ve böylece yandaş holdingler koç holding baskısından kurtulacak. olası bir siyasi girişimi olmayacak ayrıca ali koç'un.

  böylece yıllardır kullandığı aziz yıldırım'dan ve ali koç'tan kuurtulmuş oldu.
 • büyük resmi görmüşsün kardeşim tebrik ederim.

  bir iddia.
 • trollük ülkede çok ayağa düştü, zeka belirtisi olmak yerine gerizekalılığın belirtisi olageldi. öyle hadi trolluk yapıyım demekle olmuyo.

  puanım 3. gidiş yoluna verdim.
 • dünyada bizim ülke kadar proje üreten bir ülke daha yok bu gurur hepimizin.
 • yetmez ama evet!

  konyalı o beş mühendisten hem karada yürüyen, hem uçan, hem para z.çan hem de takımı başarıdan başarıya koşturması %100 garantili başkan yapmalarını istiyoruz!!