şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe taraftarının ali koç'un başkan adaylığı için verdiği desteğin sosyal medyadaki yansımasıdır.

çığ gibi büyüyor şu an.

ne duruyorsun, hadi #sendeyaz

link
  • futbolla epeydir alakam yok fakat ali koç'un fenerbahçe başkanı olmasını ben de isterim.

fatih altaylı geçenki erol mütercimler'li ahmet yavuz'lu programda bi ara futbol geyiğine döndü. ali koçun gelmesini bi galatasaraylı olarak ben de isterim ama gelelemeyecek. gene aziz yıldırım kazanacak, kulüp dışında büyük birileri de öyle istiyor demişti. umarım duyduklarının aksi olur ve o birileri de ağzının payını alır.
  • kalitesizliğin ve basitliğin ülkenin her kurumuna musallat olduğu şu günlerde ali koç gibi bir değer ilaç gibi gelecektir tüm türkiye'ye.

not: şerefinle oyna hakkınla kazan spor.
  • ters etki yaratıp aziz başkanıma yarayacak olan sosyal medya faaliyeti.

şüphesiz aklı selim fenerbahçe kongre üyeleri bu kulüp için en zor zamanda bile sorumluluk alıp hapis yatan adamı seçecekler, ilk fırsatta tüyeni değil.

şunu da belirtmek lazım. seçimler twitter'dan instagram'dan yapılıyor olsa akp%2 oy alır, chp %78 ile iktidar olurdu ama seçimler sosyal medyadan yapılmıyor.
  • sıfır bütçeli arkasında sadece taraftar olan halkla ilişkiler kampanyası.

en son buna yakın heyecanı euroleague şampiyonluk maçında belediyelere dev ekran kurdururken yaşamıştık.

ulan ne varsa fenerbahçemiz'de var hayata motive eden.

#sendeyaz

(bkz: ali koç başkan olacak güneş doğacak)
  • aman gelmesin. haydi beşiktaş ve galatasaray taraftarları göreve. aziz başkanın daha görev süresi dolmadı hem. o bırakırsa fetö klübü ele geçirir. aziz başkan kalmalı. net.
  • olm sizin yerinizde olsam boyle kampanyalar yaparak aziz basgani sinirlendirmem :)

valla satar koyu dimdizlak kalirsiniz ortada. ahzjajsks
  • bir galatasaraylı olarak gelmesini isterim. ali koç futbolu öğrenene kadar 5. yıldızı takarız.
  • (bkz: böyle iyiydi)
    evet yukarıdaki gibi, böyle çok iyiydi. aziz yıldırım pat küt antrenör değiştirip, takımın bütçesini alt üst ederken ben çok eğlenceli bir dönem geçirdim. o başkanken en çok ekmeğini yiyen takım galatasaray olarak biz çok memnunuz kendisinden.
    renkdaşlarımın hemen karşı kampanyayı başlatması ve aziz yıldırım'a moral destek sağlaması gerekiyor.
    ali koç kim köpek oluyor ki başkanlığa aday oluyor. ağanın pokunun üstüne pok mu olur(!)?

ali koç gelsin, gelsin. tekrar şampiyon olsun bunlar da lige heyecan gelsin. o kadar gelsin ki herkes bir tık daha iyi olmak zorunda olduğunu bilsin (bizim tıklar biraz geniş ölçekli).
  • ne olmuş, aziz başkandan izin almış mı gelmek için?

nasıl bir yokluksa, aziz yıldırım'dan -ve temsil ettiği spor anlayışından- kurtulmak isteyen fb taraftarları, aziz'in asbaşkanı, veliahtı, şikeci yönetimdeki sağ kolu olan kişiyi kurtarıcı olarak görüyor.