şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 24 ocak 2014 tarihinde yazılan bir tweettir. içeriği şu şekildedir.

"aziz yıldırım'ı içeri atan paralel cemaat ile koç anlaştı. aziz yıldırım 'dan sonra fenerbahçe 'nin başkanı koç olacak. bunu not edin."

https://twitter.com/…avni/status/426779080109719552

şimdi ben bilmediğim için soruyorum bilen varsa anlatsın. ali koç'u takdir eden ve fb başkanlığı için sevinen bir insanım fakat burada 4.5 yıl önce atılan bir tweetten bahsediyoruz. birincisi o dönemde ali koç'un başkan olacağına dair bir ibare ya da söylem var mıydı ? ikincisi de gezi parkı olaylarında koç grubu'nun oynadığı rolden dolayı taa o zamandan böyle bir şey ortaya kasıtlı atılmış olabilir mi ? aziz yıldırım neden feto imasında bulundu ? birileri beni aydınlatırsa sevinirim çünkü çok fazla merakımı cezbetti bu yazı.
  • ne büyük öngörü lan. sonraki başkan ali koç olacakmış. şeytanın aklına gelmez.
  • (bkz: ay ben şok)
  • ali koç başkanlık isteğini 1980'lerde amerika'da karşılaştığı yılmaz vural'a da ifade etmişti, genç delikanlıyken. ali şen ise 1990'larda her basın demecinde ifade etmişti bu durumu, kulübün gelecekteki başkanının ali koç olacağını, ali koç daha çiçeği burnunda şirket yöneticisiyken.

kim ki tweet yerine twit atmış, onu da rambo okan siksin.
  • sonraki başkan'ın rambo okan olma ihtimali göze alınmıştır umarım
  • fake hesap bu. fuatavni kullanıcı adı askıya alınmıştı ve sonradan şu hesap açılmıştı.

https://twitter.com/fuatavni_f

bakın mesela o dönemde girilen entry'lerde link verilmiş ve hepsi ölmüş. fuatavni'nin attığı tweet'ler hesabın askıya alınmasıyla silindi çünkü.

(bkz: #40628565)
    (bkz: #40645247)
    (bkz: #40856837)

gibi...

sonradan demek ki başka biri kullanıcı adını @fuatavni olarak değiştirmiş. bu olay twitter'da mümkün. zaten şu anda da alakasız tweet'ler atıyor. fuat avni falan değil yani.
  • yarın yine bu saatte tam 24 saat zamanda yolculuk yapmış olacağız tarzı müneccimvari açıklama.. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi..
  • çakma gibi görünen fuat avni hesabı kehaneti. o arada kasdedilen hangi koç? mustafa mı yoksa ali mi?
  • durup durup şimdi söylenen söylem. ali koç başkan oldu da ananızı mı sikti de rahatsız oluyorsunuz? ananız da anasının gözüymüş...

koç ailesi türkiye gibi bir ülke de tatminsiz bir kulübün başkanı oldu. acaba bundan ne kazancı olacak? ben ali koç olsam açık söyleyeyim olmazdım. öyle birine külfettir. aziz neden koltuk derdinde sanıyorsun?
    ne kadar çok seviyorsunuz teorileri. boş bir insansın yarın öldüğünde kimse seni siklemeyecek neden bu kadar zaman harcıyorsun parlamak için?

not: fenerbahçe’liyim.
  • bunu 5-6 yıl önce ben bile diyordum ve benim gibi bir çok kişi. amerika’yı yeniden keşfetmiyoruz.
    sanki tarkan başkan olacak demiş ve başkan olmuş gibi çok şaşırılacak bir durum değil.