şükela:  tümü | bugün
  • bir devrim yaparak fenerbahçe'nin geleceğini kurtaran ali koç'a fenerbahçelilerin sunacağı önerilere.

büyük başkana önerim o yiyici yanar döner mehmet alakuş tayfasından kurtulmasıdır.
    etrafında bir. sürü okumuş etmiş adam var. onlarla tertemiz bir sayfa açsın.
  • koyu bir aykutçu olarak (o dereceki ekşi sözlük fenerbahçeliler whatsapp grubundan atıldım) kendisinin görevine son verip, ersun hovardasını takımın başına getirmesini tavsiye ediyorum. kendisi başarıya aç! aziz yıldırım’dan intikam istiyor.

aziz yıldırım yenilgiyi kabullenmeyecektir. aykut hocayı bilgi alma maksadıyla rahatsız dahi edebilir. bizim gibi sabırsız bir millete yabancı hoca yakışmaz. bu yüzden ersun hocayı karıya götürüp gönlünü alalım ve ardından imzayı attıralım.
  • müjdat, kemalettin, saffet akbaş, alattin metin, ertuğrul özkök, ogün altıparmak gibi akbabaları kulübe sokma.
  • başkanın dikkate alacağı önerilerdir.
    kısa vadede başarı hedefi ile değil uzun vadede istikrarlı ve kalıcı başarı sağlayacak bir formül ile hareket edilmeli.
    yıldız transfer, astronomik ücretler falan istemiyoruz. bu ülke nüfus itibariyle avrupanın en büyük potansiyeline sahip.
    türk futbolunun ve fenerbahçenin en büyük ihtiyacı bu potansiyeli işlyecek futbol okulu.
    altınordu'nun kısıtlı kaynakları ile başardığını fenerbahçe çok daha ileri taşıyabilir, her yıl 2-3 ilk 11 oyuncusu 2-3 ilk 18 oyuncusunu sadece kendi altyapısından çıkarabilir. bu kısa vadelik bir plan değil, başta bizim sabırlı olmamız ve gelceğe yönelik bir beklenti içine girmemiz gerekir.
    kendisi de seçim öncesi konuşmalarında bu minvalde bir anlayışa sahip olduğunu belirtmişti.
    artık sorumluluk onda fenerbahçe'yi avrupanın futbolcu fabrikası yapmak ve avrupa kupalarında istikrarlı şekilde yer alan, devamlı zirveye oynayan(avrupada) bir takım haline getirmek için elinden geleni yapacağına inanıyorum.
  • 12numara.org'u kapatsın yeter şimdilik.
  • başkanım,paralarımızı çarçur etme.hak etmeyen futbolcuları kulüpten yolla.bize terinin son damlasına kadar mücadele eden kadrolar kur.tüm seyircilere özgürlüklerini geri ver.futbol da obradovic'in basket takımını yarat bize.ha bir de aziz yıldırım gibi olma.ali koç olarak kal.
  • kanaryadan tamamen vazgeçilmese bile kulüp maskotu olarak boğayı da önplana çıkaracak girişimlerde bulunsun.
  • luis enrique falan diyorlar,sakın o hataya düşme başkanım.
  • daha fazla gülümse. sen gülünce güller açıyor çünkü.
  • -ali bey unutmayın ki futbol eninde sonunda puan tablosuna bakar. beklentileri dizginlemeye dikkat edin. aksi halde bu coşku aleyhte işlemeye başlar. taraftardan sabır ve zaman istemekten çekinmeyin.

-başkanlık seçiminde ortaya koyduğunuz karakteri futbol takımından da bekliyoruz. ahlaklı, formasına yakışan ama hırslı oyuncular bekliyoruz. lütfen sadece teknik kabiliyete bakmayın, alacağınız oyuncuların karakterlerini de inceleyin.

-teknik direktör adaylarına kadıköy’de 10 kişiyle 3-3 berabere kaldığımız beşiktaş maçını izletin. taraftarın özlediği takım budur. ya da kestirmeden o takımın teknik direktörünü getirin :)

-mutlaka başarılı ve başarısız dönemleriniz olacak. lehinize veya aleyhinize hiçbir alicengiz oyununa tevessül etmeyin, müsaade etmeyin. aziz yıldırım'ı adım adım uçuruma götüren buydu.

-herkesin gönlünden alex için bie jübile maçı geçiyor. isterseniz bunu “fenerbahçe’nin değerlerine vefa” ismiyle alex’i, pvh’yi, tuncay’ı vb.. çağırarak tek bir organizasyonla yapabilirsiniz.

-başta kombineler ve bilet fiyatları olmak üzere stadımızı doldurmak için acil önlemler almalısınız. bir kategori bile olsa ucuz bilet için yer ayırın, maddi imkanı zayıf fenerbahçelilerin de takımlarını izleme hakkı olmalı.

-aziz yıldırım’ın en büyük hatası tüm camianın beklentisini görememek oldu. zamanla sizin de etrafınızı insanlar saracak, duvar örecekler. bu futbolda da siyasette de böyle olur. lütfen bir kulağınız taraftarda olsun. gerekirse bağımsız/gizli araştırmalar yaptırın.