• ytü inşaat mühendisliği bölümü öğretim görevlisi.
  • 'manyak bu manyak' denilebilecek, ama bir o kadar da muhtesem ders anlatan, zeki adamin halinden anlayan zeki adam.
  • final gunlerinden birinde ytu b bloktaki yan sinifin en arka pencerelerden, yan sinifta en onde oturan ogrenciyi kopya cekerken tesbit edip, yaptigi operasyonla alasagi etmis bir hocadir kendisi. dikkatli oluna.
  • üniversiteden binbir zorlukla mezun olduktan sonra daha kabusları bile atlatamamışken, iş icabı gittigim belediyede asansörü beklerken kapının açılması ile karşımda gördügüm , içimden hassiktir hadi canım derken napıosun sen burda sorusuyla karşılaştıgım , belediyeye iş yapan firmada çalıştıgımı ögrendikten sonra kim senin kontrol mühendisin sorusuyla birlikte , kontrol muhendisinin odasına o güzel kafasını uzatıp beni göstererek süründür bunları süründür sonuç cümlesini aldıgım kabusum güzel insan ! hocam gözünü seviyim bırak peşimi benim de bir normal hayatım olsun artık.
  • mehmet emin resulzade anadolu lisesi müdürü.
  • ytü inşaat yapı anabilim dalı'nın sol tandanslı hocalarındandır. her yerel seçim öncesi politikacı olmaya soyunup, bir partiden* belediye başkanlığı için aday adaylığını koyar. yaşadığı hayal kırıklığının ertesinde ytü'de hocalığa devam eder . şu aralar rektör danışmanlığı yapıyor sanırım. yapı statiği derslerine çok hakimdir ve öğrencilerine sürekli bir şeyler öğretme çabasındadır. derslerde her ne kadar canınıza okusada dönem sonunda verdiği notlarla öğrencilerin yüzünü güldürür.
  • senelerin 199 sırasıyla birbirini takip ettiği dönemlerde dişleriyle ısırdığı fırça bıyıkları olan adam.
  • şu sıralar büyükadada ikamet eden dahi deli. http://tr.wikipedia.org/wiki/ali_koçak
  • 6.987,62 tl öğrenim kredisi, 284,81 tl katkı kredisi borcu bana layık görmüş, üç aydan üç aya 912,00 tl geri ödeme planı bile yapmış muhterem kredi şube müdürü. bide bunun kredi dairesi başkanı varmış yüksel cömert. kendisinin de bu cömertliğini unutmayacağız
  • deprem sonrasi turkiye medyasinin beyza taskin ile birlikte yeni yuzu olmustur.

gecen seneler eskitmis hepimizi oldugu gibi kestigi biyiklariyla bi 5 sene takmistir bize, sagolsun.
hesabın var mı? giriş yap