şükela:  tümü | bugün
  • sayıları tahmin edilenden fazladır, kendileri türkiye'nin yüz aklarıdır.

farkında değilsiniz belki ama türkiye pozitif yönde değişiyor. "oha ne diyorsun oğlum? her gün biraz daha boka batıyoruz" dediğinizi duyar gibiyim. kesinlikle katılıyorum. ülke her gün biraz daha boka batıyor ama dip dalga umuda yelken açıyor.

foseptiğin en derin, en kepaze, en karanlık noktasına batarak çıkacağız aydınlıklara. vallahi de billahi de biliyorum bunu. tarihsel veriler bize bunu gösteriyor. dünya türkiye'den ibaret değil ki! sadece bazı şeyler tepeden inme olmuyor, yaşayarak, bedel ödeyerek kavramak gerekiyor bazı erdemleri.

er ya da geç, türk milleti belki de en ağır bedeli ödeyerek alacak medeniyet diplomasını. öyle ya da böyle, b i r i l e r i, istese de istemese de b u d e v r a n d ö n e c e k...

fazla siyasi bir çıkış oldu farkındayım. lakin bu seçimi siyasetten ayırmak mümkün değil. anlayan anladı demek istediklerimi.

bir galatasaraylı olarak yeşilçam filmlerindeki halkın takımı fenerbahçe'nin geri dönmesini ve en güçlü şekilde karşımıza çıkmasını istiyorum. en klas seviyede ve en yüksek kalitede yarışalım, rekabetimiz ülke futbolunu ihya etsin, iflas ettirmesin şu an olduğu gibi. kardeşliğimizi pekiştirsin. bu duygulardayım.

enseyi karartmayın.

zaman bizim lehimize akıyor.

farkında değilsiniz ama öyle.

bugün hepimiz fenerbahçeliyiz.
  • kim gelirse gelsin f.bahce'nin genlerinde gerizekalilik oldugu icin yildirim doneminden pek farkli olmayacaktir. sadece canavar kabuk degistiriyor. rahmetli ozhan canaydin bunlarin sahasinda yenilgi sonrasi tebriklerini sunarken bizimle dalga gecenler, simdi gelmis iyi niyet elcisi kesilmis. siz bakmayin bunlarin sampiyonlugumuz sonrasi, "allah rakibinin de sereflisini, kalitelisini versin" geyiklerine. bir kac sene basarili olsunlar gorun bakalim simarikliklari, egolari. kimin baskan olmasi bir g.sarayli olarak benim sikimde bile degil, fenerin kendi sorunudur. azizin kalmasini isterim, isterim ki, daha cok sampiyonluklar yasayalim.

cok efendi, centilmen ali koc
  • fenerliyim not.

göz yaşartan, tüy dikelten galatasaraylıdır. adamsınız lan.
  • beşiktaş'lıyım ali koç'u fb başkanı görmek istiyorum. çünkü onun fb'ye vereceği dinamizm ile türk futbolunun ilerlemesine katkı sunacağına düşünüyorum. farkında değil misiniz? türkiye de futbol bitiyor. şu sıralar milli maç oynanıyor kimsenin umrunda değil. fazla uzatmadan ali koç umarım bugün kazanır.
    edit: #emreyeumutol 8 yaşında kemoterapi bitti ve şu an sadece ilik bekliyor.
  • olay fenerbahce galatasaray beşiktaş seviyesini çoktan geçmiştir ..değiştirin lütfen başlığı(bkz: ali koç'u fb başkanı görmek isteyen türk)
  • holigan değildir sporseverdir
  • benim. aziz'le güldük eğlendik 10 şampiyonluk aldık ama yeter, biz bile bıktık.

eğer ki avrupa'da türk takımlarının ses getirmesini istiyorsak, nefreti körükleyip seviyeyi düşüren vasıfsız diktatör başkanlar yerine, ali koç gibi vizyon sahibi insanlar yönetmeli bu kulüpleri.

bugün ali koç seçilecektir, darısı 24 haziran'da muharrem ince'nin başına.
  • mustafa cengiz gibi ali koç da benim için adaletin simgesidir şuan için. bu insanlar benim demokrasiye inancımı tekrar yerine getirecektir. keşke ali başgan gelse tekrar karşımızda fenerbahçe gibi fenerbahçe görsek.. keşke yeni bir david 79 da doksana bıraksa ben de sokaklara dökülsem.. galatasaray formasıyla fenerbahçeli arkadaşlarımın arasında sevinsem eğlensem mutlu olsam.

keşke yine tek derdim futbol olsa.. gel be ali başgan.
  • benim. 20 yıldır iyisiyle kötüsüyle gerçekleştirmek istediklerini yapmış ya da yapamamış eski başkanın gitmesi gerekir diye düşünüyorum. ayrıca aziz yıldırım deyince aklıma sevecen, sempatik bir insandan ziyade etrafa gereksiz meydan okuyan, egosu biraz yüksek bir adam geliyor. e başarı olmadan bu kuru ego çekilmiyor. ali koç’u duruş olarak zaten seviyorum. fenerbahçe başkanı olup olmaması önemli değil. ancak olur da gerçekleşirse fenerbahçe için iyi olacaktır görüşündeyim.
  • o benim. fenerbahçe'nin daha iyi yönetilmesi galatasaray'ı ve türk futbolunu olumlu etkileyecektir, bunu istemeyen bokunda boğulmaktan keyif duyan eziklerdir.