şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birer halk kahramanı olarak dolar milyarderi siyasal islamcıları akla getirmiştir.
 • cirkefler itin gotune sokarlar.3 ay dayanamaz.
 • ali koç'un fenerbahçeye başkan seçilmesinden sonra bir çok chp seçmeninin kafasında beliren ihtimâl. eli yüzü düzgün, iyi eğitimli, alçak gönüllü, akıllı bir iş adamı ve en önemlisi de türkiye'nin en zengin ailesine mensup, bu yönüyle ulusal ve uluslararası çapta bir isim.

  chp seçmeni, uzun zamandır gerçeklerden ve kemalist köklerinden bir hayli koptuğu, ekmeleddin'den demirtaş'a kadar saçma sapan bir yelpazede savrulmakta olup buna rağmen hezimetlere uğradığı için, artık umut vaadeden her fenomeni algısında seçiyor. gerçi bu algı daha çok trend popüler kültür tercihleriyle yönetiliyor. ali koç chp seçmeninin umutlarını zirveye taşıyabilecek potansiyelde popülerliğe sahip. kemalist olması gerekmiyor, chp tabanının önemli bir kısmı maalesef çoktan o mevziyi terk etti, mustafa kemal atatürk'ün ilkelerini savunanlar demode bulunuyor. ali koç o tabana sempatik gelecek bir kaç slogan ve manşet versin yeter. ki bunu rahat becerecektir, çünkü kendisi de aşağı yukarı o tabanın ideolojik bilinci içerisindedir. bir de o'nu denesinler, yoksa korkarım obama'yı getirmeye kalkacaklar..
 • siyasete gireceğini sanmam. ali koç temiz adam. siyaset çakallar yeri. adam sinir hastası olur çıkar.
 • bunca yıl bekledik. daha yeni kavuştuk. sonra da olacağını sanmıyorum tabi ama biz kendisine doymadan hiçbir yere geçeceği falan yoktur.

  ayrıca kimse kusura bakmasın ama kemal kılıçdaroğlu'ndan sonra atlanacak seviye zaten değildir kendisi. chp araya en az 3-5 genel başkan sıkıştırmalı ve her seferinde vizyon olarak ikiye katlamalıdır ki ali koç'u hak etsin.
 • ömer koç olsun derim... yabancı dil bilgisi eğitimi ve vizyonu ile chp ye çağ açtırıp çağ kapatır wallahi.
 • hangi hükümet başa gelirse gelsin ihâleler alıp para sayan bir iş adamıyken siyasete atılıp başbakan olmayı hedefleyen bir gerizekâlı vardı. o da ülkeyi terk etmek zorunda kaldı.

  ali koç bu kadar aptal biri değil.