şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahce'nin baskanlik sifatiyla alay edercesine, ardina da siz de bana katilsaniza der gibi alet etmeye kalkismasina ali koc un cevabidir.

iste bu yüzden ali koc!

https://www.youtube.com/watch?v=e0disvxjxn8

edit: asagida okuyacaginiz entryler ruh sagliginizi bozabilir. okumaya baslamadan evvel, güzel bir müzik acin.

vay efendim o nasil bir cevapmis. adam ne diyeydi, evet tesekkür ederim diyip kapatsa, fenerbahce baskaniyla alenen dalga gectirdi denilecekti.

muazzam bir cevap vermis. avukatligini yapti vs diyenler zaten cildirmis. ali koc'un cevabi fenerbahce baskanligi müessesesine ithafen. basta da örnek vererek anlatmaya calismis ancak bazilarina örnegi soksan da az.

edit2: neymis ali koc da aziz yildirim a benzemis. ulan asil benzese bu cevabi vermez direkt olarak söyle derdi mesela; evet mevcut baskan sayesinde cok sampiyonluk gs ye verildi, basarisizliklar ortada bunun icin aday olduk vs.
  • seni başkan yaptıracağız.
  • aziz konuştukça batarken, ali koç konuştukça yükseliyor.
  • bir galatasaray taraftarı olarak ali koç'a duyduğum sempatiyi yerle bir eden cevap.

adam hakaret etmemiş, dalga geçmemiş, zarif bir şekilde şaka yaparak rekabet için siz lazımsınız demiş. aynı lafı dursun özbek için fenerbahçeli bir taraftar söylese gülerdim mesela.

ama cevap yine tam bir fenerbahçeli kibiri ile gelmiş, siz işinize bakın diye. adam karışmıyor zaten ulan galatasaray yoneticisi mi ki, efendi efendi biz bile sizi destekliyoruz demiş, eyvallah de, geç.

kültür, zenginlik, asalet vs, kibiri, sevimsizliği kapatamıyor maalesef.

ekleme: aynen bu işte kibir dediğimiz. efendi efendi bir eleştiri yaptık, bir anamıza küfür yemediğimiz kaldı.

cevap değil, ki ben olsam aynı çerçeve de bir cevap verirdim, cevap tarzındaki kibir ve sevimsizlikten bahsettik. rekabet için siz lazımsınız diyen adamcağız da ne kadar yanıldığını anlamıştır sanırım.
  • baya kurgulanmış bir pr çalışmasıdır. değilse de kendisini beğendiğini ifade eden ve fb nin başında görmekten gurur duyacağını söyleyen gs taraftarına yakışıksız bir cevap olmuş.

evet bir yandan da yıllardır türk sanayisinin montaj ve yan sanayi olarak kalmasını sağlayıp, üretici olmasına izin vermemiş, en son "türküm" diyecek koç ailesinin ferdi, ingilizlerin hindistana getirmiş olduğu kast sistemini öve öve bitiremeyen rahmi koç'un oğlu ali koç'un yurt dışında türkçülük,milliyetçilik yaptığını öğrendiğimiz videodur.

edit: galatasaray gerçekten büyük takım. bugün mevcut başkanı fb başarısı sayarken; "galatasaray ı yeniyoruz, onları 6-0 yendik" deyip taraftar gazlıyor, başkan adayı çıkıp kurgu bir senaryo ile sözde galatasaray taraftarına ezberlenmiş metin ile, durduk yere galatasaray a laf sokarak fenerbahçelileri gazlıyor.
  • açıkçası ali koç'un ünal aysal döneminde olduğu gibi hızla parıldayıp hızla söneceğini ve arkasında başarılarla birlikte benzer bir enkazı bırakacağını düşünüyorum.

uzun vadeli başarılar yerine kısa vadeli kazanımlara yönelirse beni haklı çıkaracaktır.

dileğim futbolda kin ve nefreti değil dostluğu ve rekabeti perçinleyen bir anlayışla başkanlık yapar.
  • adam kalkıp "tamam aziz başkan galatasaray şampiyon geyiğini seviyoruz ama, fenerbahçe gibi bir camiaya yakışmıyor bu adam, bir galatasaraylı olarak sizi fenerbahçe başkanı olarak görmek isteriz" diyor.

ali koç, 2 puan daha alıp seçimi kazanayım gazını almış, aziz yıldırım ağzıyla cevap veriyor.

yakışmamıştır.
  • bu kafa ile aziz yıldırımdan farkli olmaz bu birakin gelsin.
  • aziz yıldırım'ı daha çok ararsınız siz. rezil, iğrenç bir pr çalışması yaparak başkan olmaya çalışan bir kişinin sözde galatasaray taraftarına verdiği cevap.