şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 14 şubat 2019 tarihinde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile iyice ayyuka çıkmış olay. tarihin en leş fenerbahçe kadrosunu oluşturup, küme düşme mücadelesi verecek kadar kötü futbol oynadıkları halde, hakemler tarafından bu durumda oldukları algısı yaratmaya çalışıyor...

    galatasaray hakemler tarafından biçilirken (özellikle konyaspor maçında) bildiri yayınlayıp hakemlerin arkasında duruyorlar, sonra da hakem camiasına ayar vermek için basın toplantısı yapıyorlar... ali koç 'vizyonludur, profesyoneldir, ılımlıdır' dedik ama görüyoruz ki; fenerbahçe camiasında kim başkan olursa olsun 'türk futboluna operasyon çekmek' genlerinde var.

    galatasaray'a karşı imzaladığınız bildiride 'hakemlerin arkasında' olduğunuzu söylüyordunuz. ne oldu şimdi? başakşehir-fenerbahçe maçında elia nizami gol attı. gol iptal ettirildi. 'var sistemi bozuldu' denildi, bakılmadı bile. ama sayın koç bunları konuşmak yerine 'hakem orta sahada beklemeden hemen soyunma odasına yönelip, tünelde tolgay'a ikinci sarı kartı verdi' diyor.

    sayın koç; türk futbolu artık sizin canınız sıkıldığında dizayn edebileceğiniz bir şey değil. tarlalar sürülüp, başaklar ekildikten sonra hiç değil.