şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rahmi koç ve vehbi koç zamanında uyarmış kesinlikle futbol'a bulaşmayın diye. boşuna dememiş. bu noktada ali koç gittikçe koç holdingin karizmasına zarar vermekte bizim belki de inanılmaz akıllı süper zeka ve mantıklı türk insanları diye övündüğümüz koç holding yöneticileri açıkçası bir jeff bezos'un kulağı bile olamayacak kadar aciz tipler çıkması üzücü.

bence zaman geçtikçe bu konuda rahmi bey'in işe al atıp ali koç'un devam etmesini engellemeli ki daha çok rezillik yaşanmasın diye. çünkü bu zarar gittikçe büyüyebilir. ha tabi ki ciddi bir finansal zarardan bahsetmiyorum ama koç holding markasına zarar verecektir. ben galatasaraylı olarak eskisi gibi arçelik beko'ya tercih etmek içimden gelmiyor. keza vesteli'de. cebinde parası olmayan için bir seçenek olmayabilir ama olan için 100 lira fazla verip sessiz protestolara yol açar. etkisi tabi sınırlı olur ama neden koç holding gibi kocaman bir markaya bir futbol takımı uğruna zarar verilsin ki. mantıksız.

edit:holding varisi dediğin adam bir iş adamı ve yönetici. karşılaştırmayı yönetici bazında yaptım. evet mantelite önemli. işletme bilmeden konuşma güzel kardeşim. elim çalışmaktan nasır tutmuş olabilir evet. *
  • %99 katıldığım önerme.
    fenerbahçe ne amunuyim. *
  • koç holdingin ana hissedarlarının yazar olduğunu gösteren tanım. biri der protesto ediyoruz, koç holdingi batıracağız. diğer “koç holding zarar görüyü ;(“. bir de sıfırdan amazonu kuran adam ile holding varisini bir tutmuş. kafalara gel. bunu diyen de evde oturmaktan elleri nasır tutmuş biri muhtemelen.