şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bir nagehan alçı iddiası.

derbi öncesi imamoğlu'nun derbiye gideceğim açıklamasından sonra panikleyen ali koç, imamoğlu'nu kibarca uyarmış.

büyük vizyon sahibi atatürkçü bir spor kulubu başkanı bunu neden yapar? anlamak oldukça güç.

--- spoiler ---

koç, soylu’ya 'sayın imamoğlu’nu can bartu’nun cenazesinde uyardım ama yine de geleceğini söyledi. izin verirseniz sizin aradığınızı ifade edeyim. daha etkili olur' demiş. imamoğlu’nun yanıtı “bu tip kaygısı varsa, bakan bey bizzat beni arasın' olmuş
    --- spoiler ---

https://twitter.com/…tatus/1118429602588786688?s=21
  • kimin maça gelip kimin gelemeyeceğine ali koç da süleyman soylu da karar veremez. kanun önünde bir engel olmadığı sürece her insan maça gidebilir. aziz yıldırım diktatoryası bitti diye seviniyorduk, malum kendisi keyfi olarak kombineleri iptal etmişti pavalı köpekler zamanı. koç'ların küçük oğlu da iktidar korkusundan seçilmiş belediye başkanına maça gelme demiş. diyemez, öyle bir hakkı yok. imamoğlu'nun olduğu yerde infial değil sevgi olur, taşkınlık değil kucaklaşma olur. kimse de engelleyemez..
  • özetle; ali koç'un, süleyman soylu'dan izin isteme hadisesidir.
  • dogruysa, serefsizliktir.

ulan sen ali koc'sun.

isminin boyle bir olayla gecmesi yakisiyor mu?
  • (bkz: yav hee he)
  • (bkz: bir kaynak olarak nagehan alci)

nagehan hanim bank asyadaki kredinin taksitlerini bitirdi herhalde bu aralar derin sularda yuzuyor yine. ali koc ve imamoglunu agzini alirken agzini calkalasin.
  • fenerbahçe tribünleri, siyasilerin şov yapma yeri değildir. kaldıki bu kişinin fenerbahçe düşmanlığı apaçık ortadadır. 3 temmuz sürecinde fetö kanallarında yaptığı konuşmaları hala unutmadık. seçimi kazanmış olabilir, mazbatasını alınca protokol tribününden maçını seyreder ama oraya gösteriş yapmaya gelirsen, taraftardan gereken cevabı alırsın. stadtaki taraftarın en az yüzde 80'i zaten imamoğlu'na oy verdi, siyaseti sandıkta yaptı. fenerbahçe diğer takımlara benzemez. kimse fenerbahçe'yi siyasetin içine çekmeye çalışmasın.
  • şöyle adamlara kendilerini atatürkçü tanımladıkları için ayrıcalık tanıyan kafadan istiyorum.

adam ailecek imparatorluk kurmuş impartorluk. zeval gelsin ister mi?
  • doğruysa ali koç’tan soğutur.