şükela:  tümü | bugün
  • 11 haziran 2018 tofaş - fenerbahçe doğuş arasında oynanan basketbol maçında cereyan etmiştir. cereyan diyorum çünkü erdoğan'ın bostanındaki marullardan hidayet türkoğlu'nu tutkal yemiş sehpa gibi donuklaştırmıştır bu onuru bize yaşattığı için ayrıca coşkuluyuz. beşiktaş ve galatasaray taraftarı arkadaşlardan an itibariyle tebrik niyetine iletiler almaktayım.
  • o’nun ve ailesinin kalbinde atatürk var çok da şaşırmamak lazım.

rahmetli mustafa koç’un londra'daki dünyaca ünlü madame tussauds müzesine atatürk’ün bal mumumundan heykelini yaptırdığını unutmamalı.

beğenirsin beğenmezsin ama koç’ların atatürk sevgisi ailesinden gelir.
  • fenerbahçeli değilim fakat fenerbahçe taraftarı,camiası,yönetimi olarak bu ülkenin çağdaşlığının,laikliğinin ve kurucu değerlerinin koruyucusu olduğunu her fırsatta gösteriyor.tebrik ederim.
  • sen alkışlama ulan hido sen git anca "maddi manevi destek" iste.
  • 1 adet adam 1 adet de madam içeren videodur.
  • bakın işte; hooop değişiverdi her şey bir anda. bu kadar kolay aslında...
  • savasmadan toprak kazanan, bana cizmelerimi giydirmesinler lafi ile italyanlari dize getiren ve 26 agustos 1922'de buyuk taaruz savasiyla sadece 5 gunu icinde buyuk bir zafer elde eden asker, izmir'de yunani denize doken komutan, baskomutan, buyuk siyasetci, ileri goruslu ve mavi gozlu buyuk liderine olan sevgiye yazilan marslardan birine tempo tutan baskandir. tabi ki atasini sever, yurdunu, milletini sever. turk milleti icin calisir. bu gunlerin kiymetini iyi bilir. allah onu basimizdan eksik etmesin. (bkz: alikocbaskanfenerbahcesampiyon)
  • şu adamı fenerbahçe'de görmek beni sarı kanaryaya ısıttı yemin ediyorum.

umarım artık sadece futbolu, esprili, tatlı sert çekişmeleri konuşuruz.

bir derbi öncesi başkanlar aynı yemekte iddialaşırlar, gülüşürler, sonra yenilen yeneni tebrik eder, biz burada zeka pırıltısı gösteren yazılarla birbirimizle uğraşırız..

ah be ah..darısı ülkenin başına...

not: çarşıspor
  • türk futbolu adına umutlanmaya başladım. büyük kulüplerimiz emin ellerde. var olsunlar.