şükela:  tümü | bugün
  • dilden dile yayılan grup. feridun niğdelioğlu, 12numara adminleri, yağız sabuncuoğlu, ahmet ercanlar şimdilik sızan kısmı. trtspor'da yorum yapan bir gazetecinin de bu gruba alındığı sonra lanet olsun böyle gruba diyerek ayrıldığı söyleniyor.

topluma nifak tohumu atmak uğruna yalanlarla algı çabasında oldukları biliniyor. fenerbahçe bildirilerinin de bu ekipten çıktığı, ali koç'un konuşmalarını da bu ekibin yazdığı söyleniyor
  • sızmayan kısımlarından birini benim oluşturduğum grup.

ben tabi kıdemsiz bir köle muamelesi görüyorum bu üstadların arasında.

entry başına 300 tl gibi bir rakam alıyorum günde 3000-4000 tl gibi bir rakam kazanıyorum, çok şükür geçiniyoruz.

iyiki varsın ali koç.
  • "nifak tohumları, yalan yanlış bilgiler..." diye dürüstlük dersi veren yazarımsı kişinin kaynak belirtmemesinden daha saçma değildir.
  • vallahi "koç" markasını sırf fenerbahçe yüzünden bu kadar alaşağı edemez derken ediyor adam gerçekten maşallah...

ulan bu şirketin başı beşiktaşlı böyle bir muhabbeti yok sen hayırdır
  • bu hamsiler ve 6sliler (aklı selim insanları tenzih ediyorum) iyice işin bokunu çıkardılar. malın biri mesnetsiz bir sıçmık atmış ortaya, diğer bir spastik de belliydi zaten demiş. ne zaman şu sözlüğe girsem bu andavallar birbirlerini sıvazlıyorlar. normalde fanatik olmayan ben bile bu ibneleri görünce zıvanadan çıkıyorum. yazımı bu salakların anlayacağı dilden bir cümle ile noktalıyorum;

alemin derdi fb olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş.
  • net doğru bilgi. yakında ruling gibi patlar zaten.
  • bir şizofren tarafından açılmış başlık. elinde ispatın var mı? kendi uydurduğun şeye kendin inanıyorsun.
  • ts'lilere acıyorum aq. hayal aleminde yaşamaktan beter bir şey bu. ali koç adına iftira atan herkese dava açmadığı sürece bunlar yalan atmaya devam edecek.
  • diye bir başlık açayım dedi gsli çamur at izi kalsın timinden kaynağı kaba eti olan arkadaşımız.