şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hacettepe hastanelerinde yardımcı doçent olarak görev yapmakta olan doktor. aynı zamanda anal tümör, anal fistül, hemoroid vs.(halk arasında hepsine basur denir.) konusunda uzmanlığından dolayı dünyanın en garip psikolojili insanlarından biri haline gelmiş insan. her gün yaklaşık 50(elli) g*t deliğiyle karşı karşıya gelip hiçbir tiksinti belirtisi göstermeyen insan. bir öğrencisinin serzenişi şöyledir:

  "ali hocam, kendinize acımıyorsanız da lütfen öğrencilerinize acıyın. her gün o g*t kokan muayenehaneye girip her kıçım ağrıyor diyene, "lütfen pantolonunuzu indirin." demekten bıkmadınız mı?ya da öğrencilerinize g*tün iki yanağını ayırıp "gördünüz mü?" diye sormaktan? "gördük gördük, kapa a* koyayım." demek gelse de içinden öğrencilerinizin hepsi sessizce kafa sallayarak sizi onaylıyorsa bir sorun yok mudur hocam? hadi tüm bunlara katlanıp mesleğimi yaparım paramı alırım diyorsanız da, öğrenciler arasında "g*tçü ali" diye anılmakta mı size hiç koymuyor, bunca insanın en derin yarasını(hemoroidini) iyileştirmenizden ötürü. hocam kendinize değilse de bize acıyın."
 • hacettepe'nin sevilen dev görünümlü pırlanta kalpli genel cerrahı, orijinal kalem koleksiyonunun görülmeye değer olduğu ifade edilen doçent doktor. aynı zamanda "100 olgu" kitabının yazarı. kestane şekerini çok sevdiği rivayet edilmektedir.

  hastalarının tüm endişelerini yerle bir eden harika bir cerrah olmasının yanında ameliyat için hastanın doğum gününe tarih vererek (tamamen tesadüf) adeta ikinci yaşamına anlamlı bir 'merhaba' dedirtmiştir.

  sözünün eridir. ameliyatı doğum gününe denk gelen hasta, lara fabian dinleyerek uyumak istemiştir. konan hoca, "nasıl olsa uyuyor, parçayı değiştirin" yerine, bilakis asistanının değiştirdiği şarkıyı, "geri açın ben söz verdim" diyerek o an olanlardan habersiz ameliyat masasında narkozun uyuttuğu hastasına dinletmiştir. (not: hasta halen hangi şarkıyı dinlediğini bilmemektedir)

  bir arkadaşımız yeniden aramıza katılmıştır, bizimledir. sayısız teşekkürü hak etmektedir.
 • odasına korkudan hüngür hüngür ağlayarak girdiğim, operasyon esnasında güldüren, rahatlatan, işinin ehli, ürkütecek kadar iri yarı ama pamuk cerrah.

  sanırım birlikte biraz yolumuz var. umarım üzücü, sancılı ve yorucu olmaz.
 • kestane şekerini hiç sevmediğini açıklamıştır.* adam gibi adam. bırakalım istediği kalemi alsın.
 • belkıs diye dünya tatlısı, iyi kalpli bir eşi vardır, kara gün dostudurlar.