• "ilk film kötüydü ama ikinci filmi beğendim" diyorum, adam kalkmış "birinci film çok kötüydü" diye cevap veriyor. o kısımda anlaşıyoruz zaten arkadaşım, ilk film kötüydü. ikinci film için yorum yazacaksan önce seyret bir zahmet. ya da seyretmek istemiyorsan kendin bilirsin de, yorum yazma.
  • fragmandan ve buradaki bir arkadaşın yazdıklarından anladığım kadarıyla cem gelinoğlu'nun bir şansı daha hak ettiği bir filmdir. espriler fena değil ama cem gelinoğlu'nun oyunculuğu aksıyor gibi. yani fragmandan gördüğüm bu.
  • ilk filmi beğenmemiştim. ikinci filmi fazla bir şey beklemeden seyrettim. beklediğimden çok daha iyi, gerçekten güldüren bir film çıktı.
  • ign türkiye 2.5 puan vermiş filme ve ağır bir şekilde eleştirmiş.

ilk filmi galada izlemek zorunda kalmıştım ve hayatımın en sıkıcı 1.5 saatini geçirmiştim. saçma sapan komedi izlemeye bayılırım, dick and fart jokes baş tacımdır ama ali kundilli filmi gerçekten çok kötüydü. görünüşe göre bu film daha da kötü.
  • tv'de görünce bu da neymiş diye biraz bakayım dedim bugün de başkası adına utandık kontenjanını doldurmuş oldum çok şükür.
  • cem gelinoğlu'nun vine'larını seven biri olarak ilk filmde gerçekten hayal kırıklığına uğramıştım.
    az önce bu filmi izledim, önerim: kesinlikle ilk filmi beklentinizi düşürmesin. vine'lardaki özgünlük bu filme yansımış. gülmekten öksürük krizine girdiğim bile oldu.

--- spoiler ---

karısının kaprisleri biraz sıkıntıydı, baydı özellikle benim erkek bünyemi.
    --- spoiler ---

genel manada film izlemeyi sevmeyen şahsımı eğlendirdi. tavsiye ederim.
  • biraz önce tv'de denk gelip iki üç dakika dayanabildiğim film.

türkiye'de sinemadan para kazanmak gerçekten çok kolay.

fazla kafa yormadan bol zevzeklik, gevezelik içeren bomboş bir senaryo yaz. oyuncular sırada zaten. iki şive taklidi, iki esprimsi, güzel kızlar olmazsa olmaz, bol gürültü, biraz da entrika... oldu bitti. al sana sinema. bu sanat bu kadar kolay işte!
  • cem gelinoğlu'nu vine'daki ilk zamanlarından beri takip ediyorum, kendisini de çok severim.

ilk film için şöyle yazmıştım: (bkz: ali kundilli/@filth01)

ilk elin günahı olmaz diye izlemiştim, güldüğüm sahneler de olmuştu ama deliler gibi eğlendiğimi de söyleyemem ilk filmde. şimdi bu filmi merak edemiyorum, hanfendinin adını bilemiyorum, neden bütün fragman boyunca çığlık çığlığa bağırıyor? fragman çıkınca kanalı değiştirir oldum o çığlığı duymamak için. anlamsız abartılı olmuş, gerek yok ki böyle şeylere.

ben cem abiye destek olsun diye yine giderim filme, kendisinin başarısına büyük saygı duyuyorum ama ali kundilli 3 yerine başka bir tipleme yazsa çok daha iyi olur kariyeri açısından diye düşünüyorum.
  • berbat ötesi bir film.oldukça kalite yoksunu olmuş
  • hayatımda izlediğim en yapmacık en zorlama film.
hesabın var mı? giriş yap