şükela:  tümü | bugün
  • jandarma okullar komutanı, tümgeneral.
  • jandarma genel komutan yardımcısı olmuştur.
  • 1 ekim tarihi itibari ile emekliye sevk edilmiştir.
  • 1 ekim itibarıyla jandarma genel komutanlığı’nda emekliliğe sevk edilen korgeneral. 1959 balıkesir doğumludur.
  • bu mudur vizyon? bu mudur ülkeyi iyi yapacak partinin kurucu üyesi?
    ben iyi partinin yanlış iliklenen ilk düğmesi olarak değerlendiriyorum bu şahsı umarım bir gün milletvekili olmaz.
    -askerden siyasetçi olmaz-
  • muhsin yazıcıoğlu'nun helikopteri düştüğünde arama ekiplerini yanlış yere yönlendirdiği iddia edilen asker eskisidir.

twitter'da dolanan tweetlerden sadece biri
  • iyi partinin kurucu üyelerinden. hakkında şöyle bir entry var. bbp tabanından ya da milliyetçi, muhafazakar kesimden oy alabileceğini sanmıyorum bu partinin.

(bkz: #71637054)
  • iktidarda akp vardır. eğer iddiaları doğruysa buyursun gereğini yapsın. ha hem gereğini yapmayanlar hem de işkembeden sallayanlar az ötede sallasın.
  • muhsin yazıcıoğlu'nun ölümünde şüpheli isimdir.
  • internette yayılan bir fotoda muhsin yazıcıoğlu'nu yanlış yerde aratarak ölümüne neden olduğu iddia edilen ve iyi parti'nin kurucuları arasında yer alan emekli asker. benim anlamadığım nokta bu adam 2011 e kadar adana jandarma bölge komutanlığı yapmış olaydan sonra iki yıl kadar aynı görevde kalmaya devam etmiş tabi kahramanmaraş bölgesi kendisine bağlı olduğu için adli idari soruşturma geçirmesi normal zaten suçlu bulunmamış ki görevine devam etmiş. 2012 de tümgeneralliğe terfi ettirilmiş daha sonra jandarma okullar komutanı ve erzurum jandarma bölge komutanı olmuş korgeneralliğe terfi edilmiş sonra 15 temmuz olmuş arada askeriye karışmış ihraçların bini bin para iken bu adam jandarma genel komutan yardımcılığına getirilmiş muhtemelen kadrosuzluktan emekliye sevk edilmiş. eee internette geçen iddialar doğruysa bu zamana kadar neden içeri alınmadı 15 temmuzda neden ihraç edilmedi diye insanın aklına bir sürü şey geliyor hatta terfilerini almış genel komutanlığın iki numaralı adamı yapılmış. aklım ermedi gitti.