şükela:  tümü | bugün
 • her ne kadar claırvoyance

  yok boyle bi$ii???

  lakin $oyle bi$iiler war belki alakalidir:
  aile hukuku

  dese de var ole bişi.. bu insan evladı da gsın kesin! anlaşmaya vardığı forvetlerden bir diğeridir.. gelmeden inanmam versiyonunun en yenisi.. belcikanın standart liege takımında forma giymekte olan bu şahıs deve gibi bişedir.. zira boyu 1.90 dır.. ucana kacana kafa koydugu soylenegelmektedir.* kongoluymus bi de.
 • galatasaray'in iki milyon iki yuz bin dolara aldigi, 27 yasindaki, kongo asilli fransiz* golcu. greboble (1985-1995), asoa valence (1995-96), monaco (1996-98) ve standart liege (1998-2002) takimlarinda oynamistir. hava toplarinda etkili imis.
 • turk medyasina gore galatasarayin yaptigi bomba transfer.
  (bkz: ucuz etin yahnisi)
  (bkz: galatasarayda oynamis siyahi futbolcular)
 • futbolcudan çok bir oyuncak markasını andıran isme sahip kongo vatandaşı.
  sanırım galatasaray'ın elinde patlayacak bombalardan biri daha olacak kendileri.
 • (bkz: ali bu kuku)
 • belcikalı bi muhbir muhabire gore dizinden ciddi bir sakatlık gecirmiş forvet.
 • ciddi bir sakatlık geçirmiş söylentilerine cevaben sıkı bir sağlık kontrolü geçirmiş ve gayet sağlıklı çıkmış bir futbulcu. galatasarayda başarılı olma ihtimali oldukça yüksektir. ki sanırım gsnin en büyük sorunlarından beri forvetlerinin hava toplarına hakim olamamasıdır. bu yüzden getirilen christianın yerine alınmıştır. önemli açıklamaları :

  lukunku, "başta f.bahçe olmak üzere austria wien, west ham, lille, sheffield united, reggina, sunderland ve wolverhampton gibi takımlar bana teklif yaptı. üstelik önerilen rakamlar, galatasaray'dan çok daha yüksekti. ama ben parayı değil, kariyeri seçtim. en kaliteli, vizyonu en geniş olan galatasaray'ın teklifini düşünmeden kabul ettim"

  "galatasaray gibi bir takımda oynayacağım, terim gibi mükemmel bir hoca ile çalışacağım için çok mutluyum" dedi. aslan'ın hasan şaş, arif erdem, ümit davala gibi avrupa'da isim yapmış oyunculara sahip olduğunu belirten ali lukunku, "başarılı olmak için elimden geleni yapacağım" diye konuştu."

  detay :
  http://www.galatasaray.com/…ber_oku.php?frm_id=2930

  ayrıca yamyam saldırılarına verilecek en büyük cevap ve en büyük yamyam için (bkz: johnson)
 • sarı kırmızı formanın kendisine çok yakışacağını düşündüğüm kongo asıllı fransız santrofor.
  oyunculuğu için ortaya atılan soru işaretlerini ortadan kaldırması tek dileğimiz.
 • kendine gelmis bir fabio pinto ve hayim revivo ile iyi birseyler yapabilecek olan futbolcu. ama buyuk transfer degil.