şükela:  tümü | bugün
  • önemli plastik cerrahlarımızdandır. çok mütevazi ve rahatlatıcı bir kişiliği vardır. (bkz: as estetik)
  • ülkemizin güzide plastik cerrahlarındandır. bi kere inanılmaz derecede güven veren samimi bir kişiliği var. muayeneye gittiğiniz andan itibaren bu duyguyu hissediyorsunuz. ben otoplastiye karar vermeden önce muayeneye gittiğimde aklımda iple askı tekniği vardı. ancak kendisi benim kulak yapımın buna uygun olmadığını, açılma yapabileceği için riskli olacağını söyledi ve kesili ameliyatın detaylarını anlattı. daha sonra bana hala iple askıda ısrar edip etmediğimi sordu. ben de başarılı olmayacaksa ısrar etmenin bir anlamı olmaz herhalde dedim. bana "eğer hala onda ısrar etseydin tanıştığımıza memnun oldum deyip seni uğurlayacaktım" dedi. bence bu son derece önemli bir nokta. bazı cerrrahlar gibi sadece paramı alıp işimi yaparım mantığını taşımıyor kendisi. istediğiniz şeyin oluru varsa var diyor yoksa yok. ben daha sonra karar verdim ve ameliyatı oldum. iyi ki de olmusum. çok farklı bir tekniği var kendisinin. ameliyat sonrasında sargılama falan olmuyor. bildiğiniz tenisçi bandı ile eve gönderiyor sizi*. çevrenizdekilerin bir operasyon geçirdiğinizi anlaması çok zor. ameliyatta da lokal anestezi uygulandığı için sohbet ediyor sizinle. 1 saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. ameliyat sonrasında da şahsen benim hiç ağrım olmadı. komplikasyon da olmadı. çevremdeki kimse de bu operasyonu ben söylemesem farketmiyor. bu da ali bey'in işini ne kadar iyi yaptığını gösteriyor. kontrollerim bitti. ancak kendisini fırsat buldukça ziyaret edeceğim. eğer burayı okuyorsa benim kim olduğumu da anlamıştır:)

ayrıca otoplasti konusunda gözüm kapalı kefil olabilirim kendisine. sorusu olanların da memnuniyetle sorularını cevaplayabilirim. ancak kendisinden randevu alıp gitmelerini, en azından kendisi ile tanışmalarını tavsiye ederim:)
  • kadınlarkulubu forumundaki çene estetiği bölümüne girerseniz görürsünüz hakkında yazılan şeyleri, kimse önermiyor. dikkatli olun, ameliyat sonrası cevap bile vermiyormuş hastalarına.

bir kaç yorumu buraya ekleyim

"kesinlikle ali mezdeğiye ameliyat olmayın ben oldum çok pişman oldum hertürlü."

"arkadaşım ben de çene törpüsü yaptırdım ali mezdeği'ye ve sonuç oldukça başarısız hiç bir değişiklik yok hatta daha da uzamış bile görünüyor. ben de kimse benim gibi mağdur olmasın diye burda yazıyorum olmadığını söyledim cevap bile yazmadı doğru dürüst"