şükela:  tümü | bugün
 • şöyle bir video ile hepimizi ağlatmış bir insan.
 • (bkz: 25 cc)
 • iq less ergenlere hitap eden youtuber çakması. 2 videosunu izleme gafletinde bulundum keşke bulunmasaydım. izlediğim 2 video da tamamen kurgu. abone sayısını görünce gecenin bu vakdinde uykum kaçtı ve ülkenin geleceğini düşünerek moralim bozuldu.

  youtube'da 20dk'dan fazla dolaşmanın zararları.

  not: uyuşturucuya özendirdiği gerekçesi ile polise ifade vermeye çağrıldı .
 • 10 iq ile izlenecek kurgu videolar yapan youtuber. cebinden para harcayıp cast kasan ve youtube'da bir yerlere gelmeye çalışanlara acıyorum.
 • topluca insanların üzerine yürüme videosuna oldukça güldüm. kurgudur değildir bilemem. anlamak için de uğraşmam. survivor kurgu o kurgu bu kurgu. takılmayacaksın fazla. gül geç. güldürmüyorsa direk geç. iq şu bu işlerine girme. o tipler sen eğlen diye var.
 • sehitlerimizin doktugu kan hesabindan geldigi noktaya bakacak olursak, daha fazla tiklanma arzusunun insanlara neler yaptirabilecegini kolayca gorebiliriz.
 • gerzek youtuber’lar hakkında onları aşağılayacak yorum yazmam, çünkü baş edemem binlerce var o tiplerden.
  zaten her birinin ne olduğu biliyor gelip de burada şu salak bu gerzek demenin anlamı yok.

  ancak bu arkadaş hakkında yorum yazmaktan kendimi alıkoyamadım, youtube trendlerde karşıma çıktı aşağıdaki videosu, daha önce adını duymamıştım.
  https://www.youtube.com/watch?v=qt0q19hsrmm

  video başlığı da pet şişeler ile dev tekne yaptık! (dünya rekoru), dedim herhalde ülkemizde de efsane avcıları tarzı bir işe girişmişler ilginç olabilir bi bakayım.

  bu gerzek eleman pet şişeleri fabrikadan sıfır almış, yani kullanılmış çöpe atılmış pet şişler değil, sıfır hiç kullanılmamış paketinde yepyeni. binlerce büyük pet şişe almış, çok da masraf yaptım diyor, bir de diyor ki çevre kirliliğine dikkat çekmek için böyle bir şey yapıyoruz.

  e be geri zekalı pet şişeleri değerlendirin derken gidip sıfır alıp değerlendirin demiyorlar, hiç mi kafan çalışmıyor ki çalışmadığı anlaşılıyor.
  bu nesil neden böyle oldu anlamıyorum, daha ne kadar inecek bu seviye, keşke youtube da instagram gibi izlenme sayısını gizlese. izlenme uğruya, kendi çaplarında ünlü olma uğruna yapmadıkları salaklık kalmıyor.
 • düşük iqlu, insanları kandırarak insanlar üzerinden para kazanan bir youtuber. adana'da çektiği insanların üzerine yürüme videosunu izledim. bir video ancak bu kadar kurgu olabilirdi. sonunda bir de kendini dövdürmüş gibi makyaj yaptırmış. uff buzu gözümden çekemiyorum arkadaşlar çekince çok acıyo diyor bi de :d sizi izleyen, size abone olan veletlerin ben...