şükela:  tümü | bugün
  • marmara üniversitesi iletişim fakültesinde medya teknolojileri dersine giren zat. sınavlarda gözetmenlik yaparsa şayet, kopya çekebilene mac laptop hediye edilmektedir. zira kendisi yeni nesil külyutmazdır. işini elinden geldiğince iyi yapmaya çalışır. genç hırslı azimli bir kişiliktir. işini iyi yaptığı için de pek fazla sevilmez.
  • ortaokul ve lise'de beraber okuduğum adam..
    milletvekili olmasını bekliyordum, akademisyen oldu..

o da olur diyerek sonlandırıyorum kendimi..
    bzt..
  • etkileşimli televizyon adlı kitabı anahtar kitaplar yayınevi tarafından 2011 yılında yayınlanmış olan akademisyen kişiliktir kendisi. ip tv hakkındaki bilgisi ve çalışmaları ile övgüye ve takdire şayandır.
  • kendisini tanımadığını düşündüğüm sığ bünyelerin çamur at izi kalsın politikası yürütmekte olduğu öğrenci dostu bir akademisyendir. ha unutmadan özellikle 2008 girişlilerin ayrıca bi'sevdiği akademisyendir. artık devamını getiremeyeceğim.
  • göründüğü gibidir yani içi dışı birdir, herkesle içli dışlı değildir o ayrı. okuluna, ülkesine ve futbol takımına bağlıdır. bir de okula 80 adım (dı sanırım) mesafededir evi. dolayısıyla marmara iletişim onun dünyasıdır.
  • birici sınıftayken okulda en fazla antipati duyduğum, ama 4. sınıfta dersime girdiği zaman tüm önyargılarımı bir anda yerle bir eden hocamdır kendisi. kendisi hem lisansı hem yüksek lisansı birinci bitirmiş, bu nedenle çalışkan öğrenciyi ayrı bir sevip değer veren kişiliktir. öğrenci yardım isterse elinden geleni yapar. kopya çekeni affetmez çünkü öğrenciliği sırasında hiç kopya çekmemiştir, özellikle bu yönden takdir ettiğim bir hocadır. öğrencilerin sorunlarıyla birebir ilgilenmeye çalışır. kendisi de bizim gibi bir öğrencilik sürecinden geçtiği için öğrenciyi çok iyi anlar ve sürekli destek olmaya çalışır. kendi döneminde yaşadığı sıkıntıları öğrencilerinin yaşamaması için çaba harcar. hayatım boyunca tüm önyargılarımı yıkan nadir insanlardan biridir kendisi kısacası.
  • çok aşırı zeki bir insan olduğunu düşünüyorum.

http://hizliresim.com/6nwk7l
  • mahkeme kararıyla entry sildiren marmara üniversitesi memuru. ne yazmışız sildirdiği tweet'lerde? sosyal medyacıyım diyen bir adamın twitter'da takipçi satın almasından bahsetmişiz. yayınladığı ve bağlamıyla hezeyan uyandıran bir makaleyi yayımlamışız ve okulda yıllardır kadro bekleyen, doktorasını bitirmiş, 2 yabancı dil bilen akademisyenler dururken kendisinin doktorayı alır almaz hemen yrd. doç. olmasını söylemişiz.

hayır, yani marmara iletişim'den son zamanlarda yrd. doç.'ilk alanlara bakarsanız ve geçmişlerine, ne demek istediğimi anlarsınız. 1-2 istisna dışında herkes "millî" akademisyen. ay şimdi dersinde de bana millî demişler falan diye övünür, onun bir iltifat olmadığını siyasal angajman olduğunu ayrıca belirteyim.

neyse, mevzu şu: benim internette geçmişime, yaptığıma dair bir bilgi kırıntısı olmasın herhalde. öğrenci dostu akademisyen profili çizeyim falan. hiç kusura bakmasın da vekaletname verip de dava açtırmayla günahlar affolmuyor diye biliyorum sizin cenahta. allah ıslah etsin.

yeni marmaralı arkadaşlara da bir uyarı verip günü kapatayım. eski dekan, hızlı samanyolu tv çalışanlarından yusuf devran'ın bir dönem en sevdiği insandı kendileri okulda. hâlâ da öyledir herhalde, yolladığı maillerden hareketle.
  • tam bir türk memur. vibratörü gayri ahlaki bulduğunu öğrendik aleyna tilki'yle ilgili yazısında. fikir beyan ediyor ama bourdieu ekseninde. bireyin kendi kişisel fikrinin olması o kadar zor bir şey ki, onu da kanıtlamış oluyor. ilgili yazıyı da şöyle bırakayım da, kayıt olarak geçsin tarihe. mahkeme kararıyla bunu da sildirmezse tabii.

yalnız çok tatlış. hakkında yazdırdığı olumlu entry'ler duruyor, olumsuzlar uçuyor. dedik ya en başında türk memur diye.

http://www.milatgazetesi.com/…ki-makale,122837.html