şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hacettepe üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü nde doçent derecesinde öğretim üyesidir. anayasa hukuku, uluslararası hukuk, siyasi düşünceler tarihi dersleri vermektedir. lakin hoca-ders açığında çift okey görevi üstlenir ve işinin hakkından ustalıkla gelir. bir dönem ateşli gençliğinin son temsilcilerindendir. kredi kartlarına, cep telefonlarına tepkisini her şekilde vermekle beraber reno five ıyla son derece mutludur. saygılar.
  • şu an hacettepe üniversitesi'nde ingilzce türk hukuku dersini vermekte olan sahs-ı muhterem. ayni zamanda verdiği notlarda "hukuk" kelimesini "hukuque" olarak yazan hocadir.
  • aldığı radikal kararla artık dersleri ingilizce sürdüren lakin bu konuda büyük sıkıntıları olan, türkçe konuşması tercih edilen sevimli hoca. öğrencilere aşkım, canım vb şekillerde hitap etmekten hoşlanır, bu durumdan özellikle kız öğrenciler memnundur çünkü kendisi sevimli olmasının yanında bi miktar çekicidir.
  • eylül 2009 itibariyle hacettepe üniversitesi uluslararası ilişkiler bölüm başkanıdır.
  • 2010-2011 güz döneminde başkent üniversitesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde uluslararası ekonomi politik dersi verecektir, anlatılanlara bakılırsa dersi ingilizce vermezse darılacağımızdır. ayrıca ömrü hayatı boyunca hukuk ve benzeri dersleri verdiğini görünce uluslararası ekonomi politik performansını merak ettiğimdir.

büdüt: görünce bu adam kesin akademisyen diyebileceğiniz, ayrıca bugün kendisinin de bir yüzük kardeşi olduğunu öğrenmiş olduk, dersi de çok keyifli anlatıyor, iyi bir dönem olacağa benziyor.
  • toplamda 4. kez dersini aldığım hocam.
    2. dönem anayasa hukuku dersini geçen sene vermeyi başardım. ilk dönemin hukuka giriş dersi ile hala boğuşmaktayız.

dersleri ders değil, adeta show programı gibidir. mimikleri ve jestleri ile sizi güldürür, arada gaza gelip küfreder, onu bile kendine yakıştırır.

hacettepe üniversitesi iibf'nin kaybolmaması gereken değeridir. onu ve renault'sunu seviyoruz, hala kredi kartı, cep telefonu gibi şeyler kullanmamasını bile, evet.
  • sözün mülkiyeti kitabının da yazarıdır. kendisine bu kitabı okuyacağımı söylediğimde alaylı bir tebessümle karşılık vermiş, "hadi bakalım sıkıyosa..." gibi bir şey söyleyip asistanlarıyla gülüştüğünde kitabı okumak için bir hayli gaza gelmiştim fakat ilk sayfasından sonra bu kitabı okumak için kendime biraz zaman tanımaya karar vermeye mecbur kalmıştım. iki senedir kendime zaman tanıyorum *
  • son kitabı kolektif emperyalizm: mağribden maşrıka dönüşümün ekonomi politiği raflardaki yerini almıştır. http://www.imge.com.tr/…info.php?products_id=144416
  • dünyadaki en tatlı insanlardan biri.

-hocam bu akşam içmeye gidicez gelir misiniz?
    -bana böyle şeyleri önceden söyleyin çocuklar kılıbık bi adamım ben. *

küçük kızı yaptı diye yamuk yumuk bişeyi kolye diye boynunda taşırdı.

ha, bi de kendisiyle fransızca dersi almisligim vardır.

özledik hocam.
  • yalnızca çok iyi bir hoca değil, aynı zamanda tanıyınca epeyi sevmemenin mümkün olmadığı bir insandır da. yazdığı cümlelere hakkında ise, içeriğindeki referansların tamamını bilseniz dahi, birkaç kez takla attırarak anlam verilebileceği ama incelendiğinde böyle bir yazı tarzından beklenecek düşük cümle fazlalığının da olmadığı söylenebilir.