şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş futbol a takımı idari menajeri, son iki yılda yurt dışı transferlerin gizli kahramanı.
 • yardımcı idari menajerken aynı cafede hergün rastlaşırdım. şimdi idari menajer bjk maçlarında gözüm hep onu arıyor. sempatik ve saygılı bir adam inşallah bjk ile uzun yılllar devam eder.
 • önümüzdeki sezondan itibaren beşiktaş'ımızda sportif direktör olarak hizmet edecek. gelecek yıldan itibaren ligdeki tüm takımların sportif direktör bulundurma zorunluluğu gelecekmiş.
 • hakkında çok uzun ve olumsuz bir entry yazdığım ama sonra twitter'daki fotoğraflarına bakınca üzülüp sildiğim adamdır. ne bileyim okur morali bozulur, üzülür diye düşündüm çünkü çok efendi ve bizden biri gibi duruyor. iyi niyetli ve gözlerinin içi gülüyor. belli ki beşiktaş'ı da bizim kadar çok seviyor. umarım çok başarılı olur ama scout ekibi işini bir hal, yoluna koy gözünü seveyim.

  gökhan keskin nedir? ben bedavaya yaparım onun yaptığı işin yaklaşık 892839283923829329817138213032198321098213 kat fazlasını. ben gibi çok adam da var. para da talep etmezler. ben de etmem. ne olur bir mitrovic fiyaskosu daha yaşatmayın şu takıma.
 • umut güner'e nazaran sempatik, gercek besiktas'li olduguna ve samimiyetine inandigim kisi.
  tam olarak takim da napiyor bilmiyorum ama bu adam yakisiyor besiktas'a.
 • üniversiteden sınıf arkadaşım. ingilizce hazırlık sınıfı yani.

  gözlerinin içi hep güler. neşeli, mutlu bi insandır. pozitif etki eder insanda. üniversiteden beri hiç görüşmedik, hatta okulda da farklı ortamlarda olduğumuzdan pek denk gelmedik ama sınıftan tanıdığım kadarıyla çok iyi bir insan.

  şenol güneş'in yanında gollerde sevindiğine filan rastlayınca çok hoşuma gidiyor. beşiktaşlıyım zaten ama ne bileyim ali'yi fotoğraflarda filan görünce ekstra seviniyorum. takımın başarısında payı olduğunu düşününce genç, pozitif, eğitimli bir insana fırsat verilince ne güzel işler yapabildiğini de görmüş oluyorum.

  umarım uzun yıllar beşiktaş'a hizmet eder. ama kendisini daha mutlu edecek fırsatları olursa, yemişim beşiktaş'ını, hiç düşünmesin mutlu olsun.