şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş futbol a takımı idari menajeri, son iki yılda yurt dışı transferlerin gizli kahramanı.
  • önümüzdeki sezondan itibaren beşiktaş'ımızda sportif direktör olarak hizmet edecek. gelecek yıldan itibaren ligdeki tüm takımların sportif direktör bulundurma zorunluluğu gelecekmiş.
  • hakkında çok uzun ve olumsuz bir entry yazdığım ama sonra twitter'daki fotoğraflarına bakınca üzülüp sildiğim adamdır. ne bileyim okur morali bozulur, üzülür diye düşündüm çünkü çok efendi ve bizden biri gibi duruyor. iyi niyetli ve gözlerinin içi gülüyor. belli ki beşiktaş'ı da bizim kadar çok seviyor. umarım çok başarılı olur ama scout ekibi işini bir hal, yoluna koy gözünü seveyim.

gökhan keskin nedir? ben bedavaya yaparım onun yaptığı işin yaklaşık 892839283923829329817138213032198321098213 kat fazlasını. ben gibi çok adam da var. para da talep etmezler. ben de etmem. ne olur bir mitrovic fiyaskosu daha yaşatmayın şu takıma.
  • umut güner'e nazaran sempatik, gercek besiktas'li olduguna ve samimiyetine inandigim kisi.
    tam olarak takim da napiyor bilmiyorum ama bu adam yakisiyor besiktas'a.