• sakin insan.
  • lise yıllarında bol bol mıncırdığımız bonus.
    üniversite için ankaraya gidince saçı sakalı birbirine sokmuş diye rivayetler duydum . . .
    bana kızarmış dondurmayı öğreten şahıs . .
  • ulusoy holding'in kurucusu, reisi. hali hazırda trabzon ticaret ve sanayi odası meclis başkanlığı görevini de icra etmektedir. ilerleyen yaşına rağmen dinç görüntüsüyle şaşkınlık yaratır. *

bunun yanında, trabzonspor'un 1967-1968 sezonunda başkanlığını yapmıştır, böylece kulübün ilk başkanı ve kurucularından biri olmuştur.
  • saygı duyulası, olağanüstü bir insan. tam bir baba. şu an yanlış bilmiyorsam 84 yaşında ancak sayısız genci cebinden çıkartabilecek insandır. dinçliği ile hayran bırakır. "o yaşımda ben nasıl olacağım acaba?" diye düşündürtür insana ve "umarım ancak pek sanmıyorum." cevabı geçer aklınızdan. hani "eli öpülesi insanlar" vardır ya, işte kendisi onlardan biridir. çok yaşasın, var olsun. buradan şunu da belirteyim de belki bir duyan olur umuduyla; kendisi hakkında bir biyografi çalışması yapılırsa çok anlamlı ve yerinde olur.

edit: goker uyardı sağ olsun. kendisi 1927* doğumlu imiş. dolayısıyla 2013 yılı itibariyle kendisi 86 yaşındadır.
  • istanbul'da tedavi gördüğü özel bir hastanede hayatını kaybetmiştir.

allah rahmet eylesin.
  • trabzonspor kurucularından ve ilk başkanı. allah rahmet etsin. tüm galatasaray camiasının başı sağolsun.
  • istanbul'un başına bela*yı saran 20 güzel adamın hayatta kalan son üç temsilcisindendi.

mekânı cennet olsun.

edit: dörtmüş, üç kaldı.
  • kızı tarafından ulusoy'un karadeniz faaliyetlerini yapacak yeni firmaya adı verilmiştir.
  • bugün ilk defa gördüğüm otobüs firmasıdır. yıllardır ulusoy trabzon ankara arasında sefer yapıyor ve her seferinde dandik otobüslere biniyorduk. peronda bekleyen dayıya sorunca nedir bu iş diye, artık karadeniz istikametine bu firma gidiyor dedi. bir aile şirketi bölünmesi mi yoksa gerçekten hizmet kalitesini arttırmak için mi bilinmez ama gelen otobüs yine travego tipli bir otobüstü. ah nerede o bir zamanlar ankara-samsun arası giden royal class neoplanlar... umarım düzgün hizmet kalitesi ile çalışırlar ve ankara söğütözü terminali ile anlaşıp buradan da seferleri başlatırlar. aksi halde aşti ye gideceksek bir çok alternatif var. iyi dileklerle hayırlı olsun diyelim, aşti içinde çığırtkanlara itibar etmeyelim. *
hesabın var mı? giriş yap