şükela:  tümü | bugün
  • müzik eğitimcisi olması yanı sıra, elektronik müzik alanında güzel çalışmaları olan bir kardeşimiz. son çalışması için buyurun.
    space journey with no happy ending
  • özbay holdingin sahibi kimse. instagram da yaptığı paylaşımları görebilirsiniz.

https://instagram.com/…i_ozbayy?igshid=2o885dlxdkn2

çakarların kalktığı şu günlerde komple konvoyuna çakar takmış ve trafikte cb gibi gezen şahıs. plakasız araç kullanmaktan trafiği tehlikeye atmaya kadar her şey mevcut. tam bir şehir eşkiyası.

https://onlineislemler.egm.gov.tr/…falar/ihbar.aspx buradan emniyete bildirip şikayet edebilirsiniz.
  • şu meşhur instagram paylaşımlarından birinde mavi gömlekli olan kazma çok komik değil mi ya. la oğlum elini kapının altına koyacan ki o çakma mafya kafasını vurmasın diye. eli havada mal gibi bekliyor hahahahahahaha.

o kadar mafyacılık oynuyonuz bi oyuncu koçu da mı tutamadınız amk.
  • akp çocukları isimli twitter hesabının ortaya döktüğü kişilik. kendisini kurtlar vadisi dizisinde sanıyor sanırım. ayrıca polis eskortu ile geziyor ve çakar kullanıyor; aynı zamanda bunların hepsini senin benim vergim ile yapıyor.

kaynak
  • sanırım ekmeğin çokomelli kısmını kemirenlerden kendisi.bunun gibileri gördükçe acayip gülesim geliyor ama bunlara o hareket alanını sağlayanları yine bizim seçtiğimiz gelince yığılıp kalıyorum.

türkiye cumhuriyeti devleti topraklarında bu tipleri pohpohlayan,öven,alkışlayan bir kişi dahi olduğu sürece kusura bakmayın arkadaşlar ama bizden bi bok olmaz.

he yavrum sen altına mercedes çekip çakar taktırıp trafikte hava basınca vatan millet sakarya hülooğğğ!

edit:imla
  • şuan twitter'da akp çocukları isimli twitter hesabında bahsedilen mafyamsi tip.

https://twitter.com/…tatus/1210974278943944704?s=19
  • hiçbir yerde yazamıyorum belki bir ümit doğar da asgari ücretle çalışılan işten kurtulunur diye...

sussan kendi kendini yiyorsun, gelip anonim kaldığın tek yer olan sözlük'te yazabiliyorsun... bu bok çukuru coğrafyada bir inci tanesi gibi parlayan şu cumhuriyetin dönüştüğü halde haklı suçlu, sağcı solcu kimin emeği varsa hepsinin allah belasını versin.
  • sedat peker ve hakan taşıyan karışımı bir camışa benzeyen kişidir.
  • para bir insana ancak bu kadar yakışmaz dedirten yan sanayi mafya özentisi. konvoyundaki araçlara çakar taktırıp emniyet şeridinden giderek trafiği terörize etmesiyle ilgili show haber muhabiriyle konuşurken toplantılara yetişmeye çalışıyorum falan dedi adam. şaka gibi.
  • aklıma gazapizm meşhur şarkısını getiren mafyamsı tip. ultra lüks, çakarlı, plakasız arabasıyla trafiği ve yolları babasının malı gibi kullanan, utanmayıp bunları videoya alıp sosyal medya hesabından pişkince paylaşma cesaretini gösterebilen, şişkonun biri. ve bunlara müdahale eden yok. iç işleri bakanı geçen çıkmış diyor ben kendi arabamda bile 1 - 2 senedir çakar kullanmıyorum. meclisten vekillere çakar ve kırmızı ışıkta geçme serbestliği yasasını ben geçirdim zaten bir ikincisi bu tipler vekil bile değilken nasıl oluyor da cumhurbaşkanı gibi gezebiliyor? istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'na laf edeceğine çık bu tiplere laf et görelim samimiyetini. anca sözcü gazetesine ve yazarlarına fetöcü diyerek ceza versinler amk papanın müslüman olma ihtimali akp'nin adalet getirme ihtimalinden daha yüksektir net.

(bkz: ölüler dirilerden çalacak)