şükela:  tümü | bugün
  • türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
    ali özdemir, gaziantep
    oğuzeli - 1962, ali, hatice - gaziantep atatürk lisesi - ithalat, ihracat,
    imalat ve pazarlama şirketler grubu yönetim kurulu başkanı, sanayici ve iş
    adamı - evli, 2 çocuk.
  • dokuz eylül üniversitesi inşaat mühendisliği mezunu, izmir 1977 doğumlu" olan, fakat askerlik sebebiyle 4 senedir cezayir'de ikamet eden biri.
  • aynı zamanda deü iibf'de sayısal yöntemler derslerine giren yrd. doç. elbistan'lı olduğunu sık sık dile getirir, iyi öğretir, notu çok kıttır. şu an asistan olan aslı özdemir (eski ismiyle aslı yüksek) ile evlidir.

http://kisi.deu.edu.tr/ali.ozdemir/
  • baldan tatlı cemiyette pişiyorum bassçısı.
  • öğrencilere sınavlarında aldığı nota göre zeka analizi, öğrencilerin sınıfta oturduğu yerlere göre sosyal statü analizi yapabilen(!) deu iibf işletme sayısal yöntemler ana bilim dalında doçent doktordur. odtü fizik terktir. ingilizce'nin çok önemli olduğunun altını çizmesine rağmen ingilizce kelimeleri telafuz edemez.
  • make up sınavlarım matkaptır diyen deu iibf doçenti. esprilidir, güzel de öğretir. normal sınavları da matkap cinsi olabilir de olmayabilir de(henüz kesin bilgim yok).

kesin bir bilgi var editi: sınavları ne çok zor ne çok kolay, çalışan geçer. notları okuması da hakkın neyse o şeklinde hatta iyi niyetli bile olabiliyor. helalimdir.

bir diğer edit: teste geçti bozmaz dedik bozdu bozdu bozdu(teste yeteneğim olmadığı için bana gidiş yolu puanı lazım geri kalan herkese iyi). bir de kalite düşüyor böyle yetiştirdiği öğrencilerin. okuyorsanız efendim burayı düzeltiniz kendinizi(okursa şaşırmam peste de elinize verirmiş). ben geçemedim diye demiyorum bir şekilde geçtim.

efendim aslında bu ikinci düzenlememin sebebi kitabını zorla aldırıyor diyenler olmuş. hiç öyle bir çabada olduğunu görmedim. hatta dersine girmeseniz de umrunda olmaz. iyi hocadır iyi. girin bence dersine tarzına alışırsınız elbet.
  • dayımın oğlu.

elektrik tesisatçısı. 2 kere çarpılmışlığı var.
  • anadolu üniversitesi iibf'nin en sinir bozucu hocalarından bir tanesidir. istatistik derslerine girer. sınavlarda güler yüzlü ve esprilidir. buraya kocaman harflerle fakat koyuyorum;

sınav okuma sistemi insanı çileden çıkartır. 90-100 beklediğiniz bir sınavdan 40-50 alabilirsiniz. yani kağıt okuyan ve derslere giren 2 karakteri vardır.

bana sorarsanız kesinlikle ama kesinlikle zorunda kalmadığınız surece dersini almayın, aldırmayın.