• an itibariyle karacabey belediyesi'nden dombra çaldıran başarısız bir belediye başkanı.
    yollar yamuk yumuktur. çukurdan geçilmez. seçime iki gün kala göz boyamalık bir yama haricinde hiçbir çalışma olmaz.
    yollarımız bozuk, çöpümüz kokar, şehri su basar ama çok şükür dombramız var.
  • karacabey belediye başkanı . instagram
  • yiğidin harman olduğu yer den gelen insan
  • gün itibariyle karacabey belediye başkanı olduğunu öğrenmiş oldum. nereden? hafiften, "delinin biri kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor" durumunun söz konusu olduğu tweet serisinden.

sedat peker, burhan kuzu'dan girdi; sinan çiftçi'yi işaret etti; arka planlar falan derken top sekip ali özkan'a da laf geldi.tık

mağdur taraftan.

bunca dalavera dönünce siyasi orospuyu tespit etmeye çalışırım ben önce. bu hikayede birden fazla var gibi. gg olmasın diye isim vermiyorum da hani cibilliyeti bir şey yapıyorduk. bunlarınkinde geç bile kalınmış.
  • the matrix resurrections filminde 2.19.52 de filme dahil olanlar listesinde görebileceğiniz isim. kimdir bu matrix filminde görev almış ali özkan? ekşi sözlük gibi bir platformda kimse nasıl fark etmemiş şaşkınlık içindeyim. görsel

hatta aynı ekranda (bkz: leyla özbek) (bkz: necla özbel) (bkz: can bilgiç) gibi isimler var. matrix gibi bir filmde böyle türk isimlerini görmek onur verici.
hesabın var mı? giriş yap