şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2521 entry daha
  • galatasaray kasımpaşa maçına atanmıştır.

bu hakemin bu maça verilme sebebi 2 hafta sonraki fenerbahçe derbisi için tribünlerin bir bölümünün ceza almasını sağlamak. bu kadar ince çalışan başka bir kurum görmedim amk.
  • kasımpaşa maçına atanmış tff+17'lerin tetikçisi.
    ali koç paralı trollerine haber versin. zira bu başlık bu hafta çok hareketli olacak. gelip bir piar, algı falan kassınlar.
  • hala hakemlik yapması skandaldır, hala bir galatasaray maçına atanması ise "artık gizlemeden, açıkça galatasaray'a savaş açıyoruz." demektir.
  • görev adamı.

kasımpaşa maçındakiler dikkatli olsun.
  • taraftarın sakin olması lazım. bu şereften nasibini almamış şahıs mersin maçının 4. hakemiyken başladığı galatasaraylıları provoke etme çalışmalarına bu sene de tam gaz devam edecektir.

hakemi bırakın takımınızı öyle bir destekleyin, rakip takımı psikolojik olarak öyle bir baskı altına alın ki, ali palabıyık'a fırsat vermeyin, götüne baka baka geri dönsün kadıköy'e.
  • mhk bu atamasıyla ali palabıyık'a "afferin olum 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçında olduğu gibi devam et, futbol kurallarını hiçe sayan kararlar versen de olur, yeter ki galatasaray puan kaybetsin mesajı vermektedir."
  • beşik fancığı olduğu herkes tarafından bilinen hakemcik.

galatasaray'ın bu haftaki maçına atanmıştır.

artık göstere göstere yapıyorlar.

bu küçük şikecilerin büyük şikecilere yanlaması iyice mide bulandırıyor.

edit: 2011'de tr süper kupası'nda oynaması gerekirken şike davası nedeniyle oynamayan 2 takımcıktan birini tutmuyorum.
  • 8 kişilik kayseriyi uydurma penaltıyla yenen himmetçilerin beğenmediği hakem.
  • galatasaray yonetimi istifa etsin.

coktan duduk asmasi gereken bu tetikci super lig'de mac almayi birak bir de galatasaray macina veriliyor.
  • neredeyse tam kadro cikacagimiz ve resmen sölen olacak maca atanan kadrolu tetikcidir.

ben size asil olacak seyi söyleyeyim. normal sartlar altinda rahat alacagimiz bu macta lehimize abidik gubudik kararlar verip ortaligi sikistirecek, böylece alacagimiz galibiyete gölge düsürüp acik yakalamak icin aportta bekleyen rakip takim taraftarlarina ve vizyonun mamaladigi satilik kalemlere ekmek cikartacaktir.

bu tetikcinin aleyhimize yapacagi eyyamlar atanirsa eger fenerle yapacagimiz derbi maclarinda olacaktir.

atin fava bekleyin.

edit: buralari okuyan kulüp yöneticileri ya da teknik heyetten biri varsa kendilerine söyle seslenmek istiyorum; lehimize calinan haksiz bir penalti olursa, ibreti alem icin penaltiyi kullanan oyuncumuzun topu disari atmasini tembihleyin lütfen.
212 entry daha