şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2876 entry daha
 • bu hakem ile fenerbahçe 11 maçta 18 gol atıyor bu gollerin 9'u penaltıdan..
  mosses'e kırmızı kart çıkarmadı. kasımpaşa'nın iki net penaltısını vermedi. kasımpaşa'nın aleyhine iki penaltı verip bir de adamları 10 kişi bıraktı. futbol değil tiyatro çeviriyorlar.
 • ulan hiç mi çarşamba ve perşembe günü oynanan maçlardan ders çıkarmadınız? ne yapmış lan hakem ne? kırmızı kartlar doğru, penaltılar doğru, müthiş maç yönetmiş hala utanmadan hakeme dil uzatıyorsunuz. ulan bir defolun da türk futbolu kendine gelsin be yeter amk algı, algı algı sıktınız artık.
 • bir insan çamur olunca her yerde çamur oluyor. aktroll'lük adama mutlak pislik olma özelliğini yapıştırmış.

  moses'a kırmızı değil, sarı çıkartmalıydı, çıkarttı.
  kasımpaşa'nın penaltı pozisyonu falan yoktu. iki pozisyon da penaltı değil.
  kasımpaşa'nın aleyhine iki penaltı da doğru.
  ayrıca verdiği iki kırmızı kart da doğru. on numara maç yönetti palabıyık.

  tiyatro olduğu doğru ama futbolda değil. hadi küfür ettirmeden defol şimdi.
 • fenerbahçe’ye 9 tane penaltı çalmışmış.

  35 tane penaltı yapılırsa 35 tane çalacak. 50 ise 50. ağlayacaksınız diye kuralları mı çiğneyecekler.

  ağlaklarla uğraşıyoruz bir de ya.
 • 8 kasım 2019 daki fenerbahçe-kasımpaşa maçı adamin kariyerinin en iyi maçlarından biri olabilir. bu akşamki maçtan sinekten yağ çıkarır gibi hata bulmaya çalışmak büyük ahmaklığa girer. zorlamayın gençler. bu gece o gece değil.
  -birinci penaltı çok net. diz darbesi sert ve net. o kadar sert ki dizi vuran kasımpaşalının sendeleyeşini izlesen bile anlarsın ama işine gelmiyor.
  - kasımpaşanın birinci golü. koitanın sol bileğiyle topu aldığı gol. iyiki biz atmadık o golü, yoksa yıkmıştınız ortalığı. aynı açıdaki ele bu hafta sanıyorum chelsea maçında verdiler penaltıyı. gri pozisyon. değerlendirmedi "var", diyecek birşey yok.
  -mosesin birinci faulu dk 3, ayak ucuna bastı, pozisyon akışında ve doğaldı sarıyı da yedi. ikinci pozisyon temassız fauldu, evet mosesin 'gelişine' verilmiş bir fauldu, sadece fauldu, sadece faul çaldı.
  -isla-yusuf pozisyonu, penaltıyla alakası olmayan derslik pozisyon. o pozisyona en son 97 de 98 de arif için hakan için çalındı penaltı, 20 yıldır dünyada örneği yok, kimse komik olmasın.
  - fenerin ikinci penaltısı. aslinda vermedi hakem. var penaltısı. açı desen açı, netlik desen net el, yön değiştirme desen kaleye giden topu 1 metre dışarı çıkarmış. verilebilecek en net penaltılardan. var verdirdi, var a da fenerbahçe seyircisi götürdü pozisyonu, seyirci böyle olmalı her zaman.
  penaltıdan önce bekleyin dedi hakem, serdar itiraza gidince yedi sarıyı, penaltıdan sonra da penaltıyı yapan dangalak itiraz etti, o da ikinci sarıyı yedi. çok doğru bir hakem uygulaması, ve standartı iki takım adına da doğru.
  - geri pas iddiası ise safsata. diz üzeri geri pasa girmez. burdan yürümeyin, çok saçma. kuralı öğrenmeden atlamayın her trolün iddiasına.
  - islanın kırmızısı, net kırmızı.

  yani demem o ki gs li ts li bjk li arkadaşlar umarım sizin penaltılarda böyle olsun, kırmızılar da böyle olsun. size de bize de herkese de hakemler hep böyle olsun. daha ne olsun aq daha ne olsun
 • kasımpa?a yakaladığı pozisyonları atsaydı, hakeme bahane bulmayın. fenerbahçe'ye genelde böyle deniyor. hakem gayet iyi yönetti, kendinize gelin.
 • kariyerinin en doğru maçını yönetmiş hakem.

  2. penaltıyı da direk verseydi daha yüksek puan alırdı.
 • fenerbahçe’nin skorer oyuncusu.
 • dizden gelen topun kaleciye geri pas olarak nitelendirilemeyeceğini bilmeyen adamlar tarafından eleştirilen hakem.

  işte siz busunuz amk, bi sikle alakanız yol sırf ibneliğine insanları sinir ediyorsunuz.
 • eskiden böyle değildi. penaltı gerçekten penaltı ise abi adam haklı diyip konuyu kapatıyorduk.

  şimdi ise yok öyle bir şey. fenerbahçe, beşiktaş, galatasaray penaltı mı kazandı kesin hakem onları tutuyordur. geçen maç kaybetti bu maç kazandı hmm gördün mü bak kaybetti ya geçen hafta şimdi kazandırdılar işte.

  çözüm basit.
  (bkz: türkiye'den siktir olup gitmek)
20 entry daha