şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3126 entry daha
  • ne zaman futbol camiası bu adam her fenerbahçe maçına atandığında ses çıkarmaya başlarsa işte o zaman şike türkiye liglerinden gider.

tanım: fenerbahcesinin kurtarıcısı en az 2 penaltı çalan hakemi.
  • dk 12'de pelkas'ın muhtemel golünün önüne geçerek maçın 2-0'a gelmesini engelledi. çaldığı faul inanılmaz bir şey.

edit: serdar'a verdiği ilk kart amacını net göstermiştir. bu ligte kimseye böyle kart verilmedi.
  • 6 aralık 2020 denizlispor fenerbahçe maçı'nda 25 dakika boyunca 12. adamlık görevini yan hakemiyle birlikte 13. adama çıkararak farklı şeyler deniyor.
  • son üç yıldır fenerbahçe'nin tüm önemli maçlarına bu operasyon çocuğu veriliyor, buna rağmen üç yıldır elde sivas cumhuriyet kupası ikinciliği, antalya şeytan kupası şampiyonluğu, ligde de kümede kalma başarılarının dışında elde birşey yok.

bu nasıl bi loserlık ulan.
  • ozan tufan'a dirsek faul yok, caner erkin'i itiyor faul yok gökhan gönül'e faul ayakla temas var faul yok 60 saniye de sırf denizlispor gol atsın diye düdük susturan hakem.
    yönettiği son dört kaçta 1 puan almışız
    en fazla kırmızı kartı fenerbahçe'ye göstermiş hala algı kasıyorlar.
  • rezalet yönetiyor. ozan'a dirsek atılıyor kartlık pozisyon ama faul bile çalmıyor. cisseye sakatlayacak kadar set müdahale yapılıyor yine kartlık pozisyonda faul bile çalmıyor. ben bu ali palabıyıktan arda kardeşlerden bıktım ya diğer takımların maçları gibi adını bilmediğim hakemler istiyorum. yeteneksiz işte bu adamlar gözünün önünde olan kartlık pozisyonları görmekten aciz. zorlamayın genç hakemlere şans verin.
  • serdar’ı dünyanın en saçma şekliyle oyundan atacak olan hakem.

edit: tahmin ettiğim gibi attı.
  • rakip takımın algılarından artık resmen gına geldi.

rakibi hakem 10 kişi bırakmadı. adam sarı kartlı ozanı indirdi kırmızı çıkmadı.

serdara kırmızı çıktı.

alın amk şampiyonlukları sizin olsun.

algınız batsın ...

edit : ya yeter amk ya vallahi delirttin. ben hayatımda bu kadar kötü bir yönetim görmedim.
  • serdar'a önce itirazdan sarıyı verdi, sonra olmayan penaltıyı vererek ikinci sarıyı gösterdi ve serdar'ı oyundan attı, skandal bir karar verdi şu an.
  • serdar aziz'in omzuna çarpan topa elle oynama veren düdüğünü asması gereken şahıs.
    ali koç adam isen bunlara hakemlik yaptirmazsın.
    kırmızı kart verilmesi zaten ayrı bir skandal.
471 entry daha