şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • ali palabıyık yönetmediğinde kazanıyodunuz ya bu hafta kesin kaybedersiniz.. sizin ağlamanızı seyretmekten maçlar keyif vermez oldu..
  • galatasaray’ın 20 yıl sonra kadıköy’de aldığı ilk galibiyetin hakemi olarak anılacaktır.

(bkz: gerçekleri tarih yazar)
  • kendisi fb tetikçisidir kabul ama ondan daha önemlisi var hakeminin kim olduğu..
  • özgüveni yüksek ama hakemliği beş para etmeyen klasik eyyamcı türk hakemidir.

demin dikkat ettim araştırdım; bundan çok daha eski olan bülent yıldırım ve hüseyin göçek gibi hakemler hakkında 1000'er entry girilmiş. ki bu adamların kariyerinde bunun yönettiğinden misliyle fazlası derbi maçı var. bu hakemcik hakkında ise 2000 küsür entry girilmiş. sebebi de kendisini don kişot zanneden bu çakma fbi görevlisi kılıklı meymenetsizin yönettiği her maçta her iki takım taraftarını da çıldırtabilmesidir.

bu haftaki maça gelecek olursak, fener'in puan kaybetme ihtimali bile çıldırtır bu adamı. ön plana çıkmak için yine her türlü poku yiyecek bu; kaçışınız yok ey gs taraftarı. o yüzden şimdiden kendinizi hazırlayın ve boş yere üzülmeyin. küfürlerinizi şimdiden edin; maç sonrasında edeceğiniz küfürler sizde pişmanlık hissi yaratabilir; "ben niye küfretmek için bir hafta bekledim ki; yoksa ben bu adamın iyi maç yöneteceğini mi sandım acaba" diyip kendinize olan saygınızı yitirebilirsiniz.

ben de şimdiden küfür değil de beddua mı edeyim: sana hakem olma fikrini kim verdiyse, seni kim hakemliğe teşvik ettiyse, sana kim "çok karizmatiksin aynı kovboylara benziyorsun hep böyle otoriter görün" dediyse allah bin türlü belasını versin.
  • kredi çekip kart bahsi almalık maç
  • ya ben bu zihniyetin amk. ulan kimi versinler bu maçlara. kim ulan kim. cüneyt olmaz bülent olmaz halil umut o da olmaz. kim olsun amk. collina mı yönetsin amk maçlarını.
  • [(bkz: #41193890) (bkz: #46960695)2014 yılında belliydi bu adamın ne olduğu.] hiç yanıltmadı. bu atama ile federasyon başakşehir şampiyonluğu ile birliktee bjk'nin ikinciliğini de garanti altına almıştır. maçta olması beklenenler:
    * belhanda'ya kırmızı kart
    * fenerbahçe lehine penaltı
    * galatasaray'a verilmeyen faüller, fenere haksız verilen faüller.
    * var bozulursa da şaşırmam.
    * maç sonu fatih hocaya 5-7 maç ceza.
  • muslera
    mariano - fernando - semih - linnes
    donk - ndiaye
    emre akbaba
    feghouli - onyekuru
    diagne

kadrosuyla çıkarsa hakeme rağmen kazanir. ah stoperler olaydı çok rahattik.
    bu maçın şifresi ;kulakları tikayip pres yapacaksın . hatalar yapacak fenerbahçe geri dönmekte de zorlanıyorlar. böylece kiliti açarız. dostça bir mücadele olsun diye belhanda'yi yazmadım kadroya fenerbahce'li dostlarım gözlerden kaçmasın :)
  • bu adamın yönettiği maçlarda fenerbahçe lehine sadece skoru değiştirecek verdiği kararları görseniz gülmekten karnınıza ağrılar girer. canım isterse editlerim.

ali palabıyıhahahahahahahahahaha.

benim başşşşaaaaağım korkmasın, sıkılmasın diye verilmiş hakemdir.

gs aleyhine kırmızı kart ve penaltı garanti böbreğinizi basın.

tam bir tetikçidir kendisi, kankisi cüneyt çakır gibi. bunların ikisi fanatik fenerli ve galatasaray düşmanıdır.

edit: ali palabıyık ve fenerbahçe

bu sezon fener için çok önemli olmasa da

fenerbahçe 3-2 yeni malatya hakem ali palabıyık, fenerbahçe lehine bir penaltı.

geçen sezon

2.hafta fenerbahçe 2-2 trabzonspor, hakem ali palabıyık, fenerbahçe lehine bir penaltı. 1 puan. çok başarılı olunca rövanşa da ali palabıyık atanmış.

6.hafta fenerbahçe 2-1 beşiktaş, hakem ali palabıyık, fenerbahçe lehine 2 penaltı, beşiktaş'a 3 kırmızı, fenere 2 kırmızı.(not fenerbahçe 1 dakika bile eksik oynamadı). 3 puan

14.hafta bursaspor 0-1 fenerbahçe hakem ali palabıyık, fenerbahçe lehine 1 penaltı. 3 puan.

34.hafta son maç hani 4 takımın şampiyonluk ihtimali olan maç hakem ali palabıyık konyaspor 2-3 fenerbahçe, fenerbahçe'nin lehine 1 penaltı. 3 puan.
  • günün en çok konuşulacak iki adamından biri. diğeri (bkz: ekrem imamoğlu) elbette. neden konusulacağina geleyim. ilk yarı fırat abisi de böyle şeyler yaptı. müthiş stratejik hamleleriyle galatasaray aleyhine ilk yarıda bir kırmızı kart, ikinci yarıda da fener lehine penaltı verecektir. şimdiden 52 bin taraftarın huzuruna çıkacağı için heyecan duymaya başlamıştır.