şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • beklenildiği üzere fenerbahçe-kasımpaşa maçının hakemi olmuştur.

(bkz: #97387525)
  • muhteşem sistem ya.

ilk puan kaybında "tehlike anında camı kırınız"

:)
  • kurbağalıdere'de şikebahçe'nin kadrosundaki birçok futbolcusundan daha fazla maça çıkan tff'nin hekem görünümlü kadrolu tetikçisi.
  • 8 kasım 2019 fenerbahçe kasımpaşa maçı'na atanmış büyük fenerli. büyük fenerli diyorum çünkü çoğu fenerli futbolcudan daha düzenli olarak fener maçına çıkıyor adam.
  • vakit bol olunca üşenmeyip baktım. fenerbahçe maçlarında görev yapmasına dair...

2014-15

2. hafta trabzon deplasman (berabere)
    3. hafta gaziantepspor maçını yönetiyor (3 puan)

2018-2019

4.hafta kayserispor maçı (mağlup)
    5.hafta konyaspor deplasmanında hakem (3 puan)

18.hafta bursaspor deplasman (berabere)
    19.hafta y.malatyaspor maçında hakem (3 puan)
  • 2018-2019 sezonu 18.haftasındaki berabere biten bursaspor-fenerbahçe maçında ne orta hakem ne var hakemi olarak görev almamıştır. aynı sezonun 4.haftasında oynanan ve kayserispor'un kazandığı fenerbahçe-kayserispor maçında da görev almamıştır. 2014-2015 sezonunun 2.haftasında oynanan ve berabere biten trabzonspor-fenerbahçe maçında yine görev almamıştır. yönettiği son 16 maçta fenerbahçe'nin 11 galibiyeti ve 5 beraberliği vardır, mağlubiyeti yoktur. yanlış bilgileri düzeltelim.
  • (bkz: #97456016)

şu entry'm anlaşılmamış sanırım.

diyorum ki fenerbahçe x maçta puan kaybetmiş,bir hafta sonra maçına verilmiş.

yanlış bir bilgi yok
  • 2017 2018 sezonu beşiktaş ın nizami golünü, 2 penaltısının ve hasan ali nin cenk tosun un aşil tendonuna basmasına kırmızı kart vermeyen hakem. fb 2-1 kazanmıştı.
  • maçlarımıza atanmasını istemediğim hakem.

geçen hafta arda kardeşimizin altay’ı atmaması ve kayseri’nin net penaltısını vermemesi yüzünden(ki bizim de penaltımızı yedi ama onu konuşan yok!!!) zaten algı yapılmaya çalışılıyor bu atamayla iyice ekmeklerine yağ sürüyoruz.
  • şikecilerin maçına atanmış yine. ilk yarım saatte bol bol penaltı çalar artık tuttuğu takıma.