şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • yurt gazetesi'nde, yönettiği çaykur rizespor- beşiktaş maçı için şu başlık uygun görülmüştür:
    "tff palabıyık:2 beşiktaş:2"
  • (bkz: görev adamı)
  • (bkz: tetikçi)
  • not duselim buraya, fenerbahce'ye bugun ligin 3. haftasindaki gaziantepspor macinda 80. dakikalarda tamamen yalan, bedava bir penalti calmis kisidir. 2 puani cebinden cikarip fenerbahce'ye verdi. sezon boyunca bu basliga cok kisi gelecek, cok kisi benzer soylemlerde bulunacak.

gorev adami.
  • araştırılması gereken şahıs. hata olur ama böylesi de çok fazla.
  • üst klasmana çok hızlı yükselmesinden belliydi farklı şeylerin olduğu.
  • yanlış karar verdi tamam ama tetikçi falan olduğunu sanmam. olsa olsa kötü hakemdir. aşağıdaki pozisyonlarda devam kararlarını veren hakemler ne çabuk unutuldu?

1

2

bu da murat türker'in penaltı pozisyonunu izleyişi.

kaynak
  • 1 fenerium şubesini haketmiştir olmazsa emekli olunca hürriyette yazar olmadı lig tv'de yorumcu olur.

yolluğunu yaptı tebrikler.
  • şimdi bir şeyi düzeltelim. o pozisyonda oyunu devam ettiren hakemdir ali palabıyık. ama çizgi hakeminin uyarısıyla dönüp penaltıyı vermiştir. bir fenerbahçeli olarak, her ne kadar orada başta bir çekme teşebbüsü varsa da, pozisyonun bana penaltı gibi gelmediğini söylemeliyim. keşke maç berabere bitseydi de bu kadar polemiğe yol açmasaydı.

ama öte yandan, madem burada ve maçın başlığı altında yazan arkadaşlar o kadar hakkaniyete meraklı, bugün gündüz oynanan kasımpaşa-karabük maçında tolga özkalfa'nın tam 2 metre önünde ceza sahası dışında yapılan faulü içeri taşıyıp penaltı vermesi ile ilgili benim girdiğim entriden sonra acep niye kimse bu konuda bir görüş belirtmedi, sorarım.

edit : hakemin adını yanlış yazmışım, düzelttim.
  • bu sezon diegodan daha fazla fener maçına çıkmış olan hakem.