1. lise arkadaşı olarak bu gelişime şaşıyorum ama inanılmazda gurur duyuyorum. lçok kavga etmişti etrafla zamanında çook..
 2. future dergisi'ne göre 2011'de dünyayı sarsacak, ismi en çok duyulacak 10 türk'ten biri. big marrower.
 3. office 2007 kapsamındaki onenote 2007 ürünün geliştiricilerinden olan programcı.

  ayrıca 2009 yılında dünya çapındaki jci türkiye (genç liderler ve girişimciler) tarafından "türkiye'nin en başarılı 10 genci" (toyp) arasında gösterilen girişimci.

  facebook sayfası linkten takip edilebilir: http://www.facebook.com/alirbabaoglan
  makaleleri ve paylaştığı yazılar da okunası: http://marro.ws/alibabaoglan

  özellikle web 3.0 hakkında yazdığı yazılarda "internetin geleceği nasıl olur ki?" sorularınıza şekil vermekte, ufkunuzu açabilmektedir.
 4. bende bu başarılı kardeşimizi -ki başarılarını 2dk önce ekşisözlük vasıtasıyla öğrendim-, nasıl olmuşsa twitterda takip etmeye başlamışım. böyle anlamsız, bol miktarda, garip tweetler, listeden silecem ama bir türlü fırsat olmuyor derken biraz önce silmeden dur bir bakayım kaç takipçisi var derken 30000 kusür takipçisi olduğunu görmemle kim ki bu diye ekşisözlüğe bakayım dedim. bu arada bu entari de kısır döngüye girdi. her neyse, kim niye böylesi günde ortalama 30 tane içi boş tweet atan birini takip eder anlamadım ama demek benim kaçırdığım bi nokta var. her neyse kendisine son kez başarılar dilerim.