şükela:  tümü | bugün
  • chp tunceli il başkanı.
  • cnntürkteki şirin payzının sunduğu programın bir bölümünde alabildiğine ne dediğini bilerek ve sakince cumhurbaşkanı hakkındaki düşüncelerini birkaç cümle ile açıkladıkdan sonra karşısında oturan üç adet biatçının haykırışlarını izlerkenki vakur duruşuna hayran bıraktıran chp tunceli il başkanı.
  • üzerlerine krem şanti sıktıktan sonra 3 yalakayı aynı çuvala doldurmuş ve yalanmalarını sakince izlemiş insan. bir koyup üç aldı da denebilir bittabi.
  • şu an cnntürkteki programda, efsane konuşuyor.
  • sağlam bir danışman ekibi bulunarak yeni chp genel başkanı olmak üzere hazırlanması gereken hukukçu/siyasetçi.
  • adam doğru diyi ama...

ama bu gidişle seni de harcar bu sistem.
  • şirin payzın'ın ne oluyor programında yine evrensel siyaset anlayışıyla ve verdiği ufuk açıcı örneklerle karşısındakileri zor durumda bırakmış chp tunceli il başkanıdır.
  • kendisini ilk defa izliyorum cnntürk'de baya düzgün konuşmakta. bildiğin tane tane, sloganvari olmadan argümanlarını sıralıyor. "chp'de böyle adamlar kaldı mı ya?" diye soramadan edemiyorum kendime.
  • şu anda duygularıma tercüman olan bir müthiş insan. malum şahısa çok net ithamlarda bulundu ve kimse tek kelime edemedi. cesur ve özgüvenli aynı zamanda bilgili birine benziyor. varsa eğer videonun bu ilgili kısmını bulup iletin bana da ne olur.
  • şu an cnntürk'te orantısız zeka kullanmıştır. küba'dan girdi şili'den çıktı, inanılmaz bir özet geçti. karşısındaki selman bakalım nasıl bir demogojiye bağlayacak derken selman "cumhurbaşkanımız eleştiriye en açık siyasetçilerin başında geliyor, bakın o kadar danışmanı var" diyerek sığlığını gösterdi.