şükela:  tümü | bugün
  • saçına başına düşkünlüğü ile nam salan bi youtuber. ama işin şöyle enteresan bir tarafı var ki zat-ı şahane, bildiğin saç engelli. :-)

uuuu hayatımda duymadığım markaları takip ediyor; teee nerelerden saç ürünleri sipariş ediyor. bayağı meraklı bir kardeşimiz. ah bir de şöyle doğru düzgün bir türkçe konuşabilse. msn'de yazışıyor gibi konuşanlardan bu da.

takip etmeye değer biri değil. saç üzerine aylarca konuşabilir. çok bilgili.
  • bin tane makyaj malzemesi kullanan adam.

arkadaş boş versene, bu kadar dış görünümüne düşkünsen git birkaç kilometre koş, mekik çek, dambıl neyim kaldır. erkeğin makyajı kaslarıdır yahu. hem o kadar ürünle yaşanır mı her gün her gün.

şaka bir yana yolu açık olsun, hep başarılı olsun.
  • twitterda sağda solda taciz duyarı kasan, sonra da rahat rahat insanlara herhangi bir talep olmaksızın götünü, boxer altından sik kabartısını atan youtuberdır.
  • az önce uzakdoğu alışverişim diye attığı video'ya denk geldim. kardeşim, eğer buraları okuyorsan sana iki çift lafım var. video'yu merak edip açtım izledim, ve hangi siteden alış veriş yaptığını anlayamadım. adam bir site adı söylüyor, anladığım colişik.com

benim de beyin durmuş açıklamayı okumak aklıma gelmiyor. okuduktan sonra jollychic olduğunu anladım.