şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ali bey,

sabahın bu saatinde markalarla ilgili genel geçer fikirlerimi yazarken başlığınıza yani pegasus başlığına uğradım. malumunuz pegasus ali sabancı'dır ve ali sabancı pegasus. neyse efendim markanızla ilgili deneyimimi vs paylaşacaktım ki aklıma markanızla ilgili bir fikir geldi. buradan sizi gıdıklamak istedim.

esasında maillerinizi kontrol ettiğinizi biliyorum size mail atmayı da seçebilirdim. belli mi olur belki atarım da. ancak istedim ki önden kalıcı bir metni genel kullanıcıya hitap eden sözlük markasında arşivliyeyim. bu da burda dursun kafası işte...

elbette fikri burada açıklayıp hava yolu firmanız için düşündüğüm bu müthiş pr ve pazarlama şeyini rakiplerinizin kullanmasına müsade edecek değilim. o açıdan müsterih olabilirsiniz. tek yapmanız gereken bana ulaşmak. benim bildiğim ali sabancı da bu konuda pek zorlanmayacaktır. esasen ali'lerden ali koç'çuyuz fenerbahçeliliğimizden ama ille bir ali daha sevelim desek o da siz olursunuz. yanisi ali bey beni bulunuz. aman canım her bul diyeni bulsak demeyiniz. çalışkan olduğum kadar üşengeç de bir adamım siz bulmayın, ben bulmayayım o iş kalır yazık olur.

aman ha iş istiyorum falan anlamayın ali bey. çok şükür pr'dı, tekstildi özgürce bir şeyler yapıyoruz. tabi hiçbir şey istemiyor da değilim. fikrin proje ve akabinde uygulama aşaması sonucunda sağlayacağı maddi katkıyı düşündüğümde hiç yoksa bir 20 bin dolarınıza talibim.

bu arada söyleyeyim bu fikri diğer hava yolu firmalarına vermek hiç içimden gelmiyor. belki çok daha iyi projelendirecek ve buna çok daha ihtiyacı olan firmalar vardır lakin en çok pegasus'a yakışacağı kanaatindeyim. en azından şimdilik ilk değerlendirme opsiyonu size ait. bunu bir domain almışsınız ve süresi bitmiş de başkasına satmadan önce alacaksanız tekrar size verelim diyen domain sağlayıcısı gibi düşünün. ya da başka şekilde örneklendirin sonuçta anladınız.

not: görüntülü arayarak ulaşmanız halinde %10 indirim yapabilirim.
  • çiftlik bank mı kuracaksınız?
  • çiftlik bank şakası yapmaya devam mı edeceksiniz?
  • bundan bize ne?
  • bu zekasıyla ekşi’de yazar olması bile takdir edilmeli. o kadar çok duygu yüklüyüm ki şu an.