şükela:  tümü | bugün
  • süper spor sitesi http://www.whoscored.com/ 'un türk sahibi.

https://twitter.com/aliscored
  • antalyaspor'un yeni başkanı.
  • yapılacak olan kongre'de antalyaspor başkanı olacak kişi.
    opet ve regnum otellerinin sahibi fikret öztürk'un oğlu. meşhur www.whoscored.com sitesinin sahibi.
  • sağlam sponsorları var adamın. genç ve dinamik bir isim alemde. gültekin gencer döktü paraları bakalım bu adam yapılandırıp antalyasporu ileri taşıyabilecek mi
  • muhtemelen 30 haziran 2016 tarihinde yapılacak antalyaspor kongresinde kulüp başkanı seçilecek olan genç iş adamı. adaylık sürecindeki beyanatları umut vadediyor. altyapı, kadroda gençleştirme gibi uzun vadeli planlardan bahsetmesi ve avrupadaki en büyük 6 ligin futbolcu istatistiklerini tutan bir internet sitesine sahip olması 4-5 yıl içinde düzenli olarak türkiye süper liginde ilk 5 mücadelesi verebilecek bir antalyasporun habercisi gibi gözüküyor.
  • bugün antalyaspor futbol a.ş.'nin başkanı oldu.
  • antalyaspor'un resmi olarak yeni başkanı
  • ali şafak öztürk, koç grubunun %50'sini fikret öztürk'ten satın aldığı opet'in, mevcut %50 ortağı durumunda devam eden fikret öztürk'ün oğludur.

fenerbahçeli olduğunu fotoğraflardan görüyoruz.

koç grubunun eski başkanı rahmi koç iken, grup beşiktaşlı idi diyemeyeceğimiz gibi, ali koç da grupta hakim roldeyken fenerbahçeli gruptur diyemeyiz.

fakat ali koç gibi fenerbahçe'nin yöneticiliğini yapmış bir kişinin ortağı ve aynı takımı destekleyen bir kişinin, başka bir kulübün başkanı iken, eto'o'yu elinde tutabilecek mali gücü de olmadığı halde, futbolcuyu beşiktaş'a gidecek diye elden çıkarmak istememesini normal karşıladım.

bu cümle hiç olmadı sanki. of tekrar yazamam. idare edin.
  • derin futbol ropörtajında gördüğümüz gibi çok fazla aksiyon alan bi arkadaş. anladığım kadarıyla plaza çalışanı gibi konuşarak kendini büyük iş adamı, profesyonel, falan zannediyo. daha türkiye'nin yarısına sahip ali koç'un hiç aksiyon aldığını görmedim ben mesela.

ali koç
    ali koç 2

not: beşiktaş
  • antalyaspor'u koşar adım kümeye götüren, fanatik fenerli antalyaspor başkanı.