şükela:  tümü | bugün
  • süper spor sitesi http://www.whoscored.com/ 'un türk sahibi.

https://twitter.com/aliscored
  • antalyaspor'un yeni başkanı.
  • yapılacak olan kongre'de antalyaspor başkanı olacak kişi.
    opet ve regnum otellerinin sahibi fikret öztürk'un oğlu. meşhur www.whoscored.com sitesinin sahibi.
  • sağlam sponsorları var adamın. genç ve dinamik bir isim alemde. gültekin gencer döktü paraları bakalım bu adam yapılandırıp antalyasporu ileri taşıyabilecek mi
  • ali şafak öztürk, koç grubunun %50'sini fikret öztürk'ten satın aldığı opet'in, mevcut %50 ortağı durumunda devam eden fikret öztürk'ün oğludur.

fenerbahçeli olduğunu fotoğraflardan görüyoruz.

koç grubunun eski başkanı rahmi koç iken, grup beşiktaşlı idi diyemeyeceğimiz gibi, ali koç da grupta hakim roldeyken fenerbahçeli gruptur diyemeyiz.

fakat ali koç gibi fenerbahçe'nin yöneticiliğini yapmış bir kişinin ortağı ve aynı takımı destekleyen bir kişinin, başka bir kulübün başkanı iken, eto'o'yu elinde tutabilecek mali gücü de olmadığı halde, futbolcuyu beşiktaş'a gidecek diye elden çıkarmak istememesini normal karşıladım.

bu cümle hiç olmadı sanki. of tekrar yazamam. idare edin.
  • derin futbol ropörtajında gördüğümüz gibi çok fazla aksiyon alan bi arkadaş. anladığım kadarıyla plaza çalışanı gibi konuşarak kendini büyük iş adamı, profesyonel, falan zannediyo. daha türkiye'nin yarısına sahip ali koç'un hiç aksiyon aldığını görmedim ben mesela.

ali koç
    ali koç 2

not: beşiktaş
  • antalyaspor'u koşar adım kümeye götüren, fanatik fenerli antalyaspor başkanı.
  • antalyaspor u uçuruma götüren takımındaki dünya yıldızını yönetemeyen antalya başkanı
  • forman ve şenol güneş'in gözünün içine baka baka ''eto'o'yu satmıyoruz amk, bizimle kalıyor musun?'' falan diyerek şovunu yapmış, adamlarla resmen billur geçmiştir.

(bkz: bu ne cesaret yarabbi)
    (bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara)

ulan çok komikti gerçekten, forman denen çapsız köylü kurnazına çok iyi oldu ama. sen ihtiyacın olduğunu düşündüğün her adamı öldü fiyatına alayım dersen böyle rezil olursun işte. beşiktaş gibi kulüpler böyle vizyonsuz adamların eline bakarsa daha çok alay konusu olur.
  • fikret orman'ın yüzüne karşı söyleyebileceği "satmıyoruz" kararı yerine günlerce oyalamış, açılış töreninde davetlisi fikret orman'ın yüzüne bakarak satmayacağını şov yaparak açıklamıştır.

aziz yıldırım'ın emir kulu olduğunu biliyorduk zaten. bu akşam başkanından güzel bir tebrik alır.

yaptığı etik olmamakla beraber eto'o ile kürsüde yapılan kurguyu görünce orospu çocukluğu olduğunu düşünüyorum.