• pazar aksami televizyon kanallarindan birine konusurken yanina gelen saldiray abi gorunumlu, nuris dublajli bi herif tarafindan taciz edilmek suretiyle tv basindakilere sadece "yusuf yusuf" diyebilen provakatör.

bu arada ali sami yi taciz eden herif son zamanlarda tvlerde gorulen en spektakuler karakterdi herifi dinlerken yarildim. aslinda dialog olmasi gereken monologdan bir alinti:

(saldiray abi gorunumlu nuris dublajli guzel insan) : lan bana bah!bi daha galatasaraya dil uzatirsan seni delik desik ederim ulan anniyomusun? seni sekilden sekile sokarim akilli ol!

(ali sami) : yussuff yussuff
    (bkz: sekilden sekile sokmak)
  • galatasaray-vanspor kupa maci sonrasi galatasaray'in 7 gol atmasini icerleyip, gazetecilere:
    "7 tane de atilmaz ayip denen bi$i war" diyen spor yazari (!)..

sanane karde$im ya da banane.. vanspor'un sorunlari warmi$ futbolculari para alamiomu$.. bu yuzden mi yediler 7 tane .. spor musabakasi bu.. sonuc olucak.. du$unurler mi bu adamlara yazik 7 tane attik ama ayip ettik diye...
  • asla ama asla mutlu olmayan, her zaman birseylerden sikayet ederken gozlemledigim kıl tuy kişi.
  • o isim bile kurtaramaz seni...dedigimiz futbol yazari
    (ne yazar nası yazar o da ayri bi sorunsal)
  • fb-lyon maçından sonra:
    - fb havlu değil battaniye attı, mışıl mışıl uyusun üstünde
    diyen adam.

gol atamayan ileri uç adamları hakkında da aynı maçtan sonra:
    - pres yapmadıktan dirsek atmadan yumruk atmadıktan sonra değil yıldız, baldız olsa enişte olsa bişi yapamaz bunlar
    diyen bünye.
  • gs-nant maçından önce:
    - umarım bülenti orta sahada oynatmak gibi spastikçe (bkz: oha) bi düşüncesi yoktur sayın lucescu'nun
  • 4000 beygirlik ¢enesi ile galeyana gelip agzından tukurukler sa¢arak futbol yorumu yapan subjektif yazar insan...
  • kamera fetisine sahip adam, spikerle roportaj yaparken bile kurdugu cumlelerin yarisindan itibaren yuzunu kameraya doner ve konusmaya devam eder su an halki aydinlatiyorum ben edasiyla.
  • "vanspor sampiyon olur"un uzerine "kurthan" da gol krali olur demisti. magic realism yapiyo amcamiz.
  • "lucescu takımı böyle oynatsın ben onun alnından öperim, yanağından makas alırım" sözünü sarf etmiş, ahmet çakara "senin geldigin yola ben asfalt dosedim!" diye cıkısmıs muthis komik sipor yazarı
hesabın var mı? giriş yap