şükela:  tümü | bugün
291 entry daha
 • ne yazık ki sadece bir maç izleyebildiğim stadyumdur. gitmesek de kalmasak da o köy bizim köyümüzdür ya, öyle sevdim hep bizim cennetimizi diğerlerinin cehennemini. fiziki olarak orda bulunamasam da çok büyük anlar yaşatmıştır bana. veda gecesini ekran başında izlerken de duygulandım, gözlerim yaşardı. bu gece orda olanlar gerçekten çok şanslılar. diyecek çok fazla söz yok, çok özleyeceğiz. yıkımından önce gidip son bi kez göreceğim inşallah.
 • yüzlerce anı, tezahürat, gözyaşı, hüzün, o kadar karıştı ki her şey birbirine.. cümle kuramıyorum bile..

  yıkmasınlar seni be.. yıkmasınlar.. kim şimdi carrefour'un önünde toplanıp maça girmeyi bekleyecek? kim mecidiyeköy'den her geçişinde kafasını iyice çevirip gülümseyerek bakacak sana?

  seni yıkacak dozerin anasını sikeyim!
 • hatıralar yıkılmaz, bu cehennem son bulmaz, gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın ali sami yen.

  (bkz: seni yıkacak dozerin)
 • en fazla sıradan bir halı saha kadar efsane olan vasat stadyum. harabeye dönen bu stadyumu mecidiyeköy'ün o güzelim manzarasından çıkartmak insanlığa verilmiş en büyük hediyelerden birisi olacaktır. ayrıca galatasaray'ın aldığı galibiyet sayısının 5 katı kadar fenerbahçe galibiyet almıştır bu stadda.
 • "çimlere uzandığınız oldu mu?
  yayılın çimlerin üzerine,
  acele edin!
  er veya geç
  çimenler yayılacak üzerinize..."

  bitti.
 • hiç maç izlemedim burada... hatta galatasaray'ın hiçbir maçını herhangi bir statta izlemedim... anlayacağınız galatasaraylılığım tv'den maç izlemekle sınırlı... bir de bu takımı sevmekle...

  her şeye rağmen burada gol atmak colin kazım'a kısmet olmamalıydı... o son golü ben atmalıydım ama colin'e nasip olmamalıydı...

  beni, en azından çevreme sorduğunuzda "iyi galatasaraylıdır" derler... galatasaray'ı tv başında izlerken bile takımımın kazanması için elimden gelen mücadeleyi gösteririm... sahadaki futbolcular kadar yorulurum... ama ya kazım? peki ya kazım?
 • mabedimizdir...

  bize yaşattığın tüm güzellikler için teşekkürler. bil ki benim için unutulduğun vakit, öldüğüm günden öncesi olmayacak. sen, türkiyede hiçbir stadın yaşayamayacağı mutlulukları yaşamış, efsane statsın. sen giggs'in, ferguson'un, maldini'nin, davids'in, del piero'nun, collina'nın cehennemi oldun.
  xamax'ı, real'i, manchester'ı, juventus'u, milan'ı, dünyayi devirdiğimiz ölümsüz mabedimiz olarak kalacaksın!
 • 4x4'lük bir galatasaray fenerbahçe maçını seyrettiğim stad...
 • sembol, tapınak. artık yaşayacağı tek yer hatıralarımızın en güzel köşesi olacak.

  hoşçakal futbol cehennemi...
397 entry daha