şükela:  tümü | bugün
133 entry daha
  • ligin en iyi hakemi.

topu oyunda tutmaya gayret ediyor. futbol oynansın istiyor.

çok beğeniyorum.
  • daha önce de yazdım, süper lig için standart hakem kendisi olmalıdır. öyle zırt pırt düdük çalmadan takımların birbiriyle mücadele etmesine izin veriyor.

sadece 15 dakika oldu ama 19 ocak 2020 beşiktaş sivasspor maçında bile şimdiden yönetim farkını koydu. kendisi resmen akıtıyor oyunu, sonuç olarak çok zevkli bir maç izliyoruz.

umarım kendisini bozmaz ve kritik hatalar yapmadan böyle yönetmeye devam eder.

maç sonu edit: inanılmaz bir maç izletti yine bize. maçın zevkli geçmesinde takımlar kadar katkısı vardı. maçı da gayet doğru yönetti.
  • inşallah kötü niyetli bir eyyamcıdır yoksa bu kadar kötü bir hakemin maç yönetmesi futbola hakaret.

-daha 1. dakikadan yatabere'nin bileğe basmasını atladı.
    -roco'ya öyle bir faul ve sarı kart verdi ki açıklayamıyorum. zaten o frikik ile gol yedik.
    -burak'ın destek bacağına aleni darbe ve düşürme var penaltıyı atladı.
    - kırmızı kart pozisyonunda taban girilen pozisyonu atladı, vardan döndü kırmızı verdi. aynı pozisyonda yanlış adama kart gösterdi.

epl tarzı hakemlik yapacaksan önce kim oynamak istiyor kim oyunu soğutmak istiyor ona bakacaksın. 21 tane faul yapan takım ile 5 tane faul yapan takımı bir tartacaksın sahada. ha ama doğru yoldasın bu ligde beşiktaş'ı ne kadar çok biçersen o kadar üst seviyelere çıkabiliyorsun.