şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 21 tem 1993 izmir doğumlu karşıyakalı oyuncu. balçova yaşamspor'da kiralık olarak forma giyen genç oyuncu ziraat türkiye kupasında galatasaray karşısında oynadığı oyunla ve attığı gol ile beğeni topladı.

  http://www.transfermarkt.com.tr/…ten/spieler/256900
 • nam-ı diğer tek tabanca ! uzun süredir takip ettiğim tek tabanca motovlog kanalının yaratıcısı. sonunda bugün kimliğini açıkladı. kimliğinden çok fikirleri ve tarzını sevdiğim bir adamdı. gerçekten hayatta birşeyler başarabilmiş bir adam. kurgularının çok iyi olması sebebiyle video işi yaptığını tahmin etmiştim. fakat bu işte zirveyi temsil ettiğini bilmiyordum. hoşgeldin tek tabanca. iyi ki varsın.
 • yakın zamana kadar motorsiklet tutkunlarının takip ettiği veya motorsiklet ile sadece meraktan ilgilenenlerin en azından adını duyduğu tektabanca youtube kanalının sahibidir. rotasını göstererek kimliğini açıkladığı yüzbininci youtube üyesine özel hazırladığı videosundan sonra daha hızlı bir ivmeyle popülerleşeceği öngörülebilir.
 • hayalleri ile yaşayıp, hayallerini yaşayan genç adam. memnun olduk kendisini ve hikayesini paylaştığına.
 • yaptığı işleri en iyi şekilde yaptığına sürekli şahit olduğumuz, güzel üslubu ve içtenliği ile kitlelerce kolaylıkla benimsenmiş motorcu.
 • günlük hayatta "nereden nereye" lafının karşılığı.
 • türkçeyi iyi kullanan, hitabeti güçlü ve ses tonu fena olmayan vlogcu (şimdilik bildiğimiz kadarı ile). youtube'de tektabanca kanalının sahibidir. artık tektabanca'nın bir proje olduğunu anladık ve ali türkiyeye geri döndü. biraz şizofrenik bir teşhis olacak ama tektabanca armasından anladığım kadarı ile atatürkçü ve türkçü birisi, milli şuuru yerinde.

  --- spoiler ---
  umarım bir gün tanışırız tektabanca, antalya'ya gelecek olursan muhakkak görüşürüz.
  --- spoiler ---

  video kanalının istikrarlı kalitesi, videolarda kullanılan anlatım dilinin gücü ve görsel ve işitsel efektler bir profesyonel olduğunu anımsatıyordu bana ama yüzünü ve kim olduğunu bilmediğimiz için emin olamıyordum. sonunda kim olduğunu açıkladığı video geldi ve ali bir profesyonelmiş.

  --- spoiler ---

  bu arada son yaptığın videodan öyle bir gaza geldim ki, ben de yazılım ve mimarlık (ofisi olan bir mimarım) ile ilgilenen birisi olarak şu anda patentini alacağım makinenin çizimlerini yapıyorum (gaza gelmeden önce sadece aklımdan geçirdiğim; olsaydı ne güzel olurdu lan dediğim bir alet). belki saçma gelecek ama eğer patent işi olursa senin katkın büyük olacak, çünkü çok iyi bir motivasyon sağladı 100.000 abone videon. hiç bilmediğim bir modelleme programını 15 gün gibi bir sürede öğrenip, geliştirdiğim ürünün neredeyse yarısını bitirmiş durumdayım an itibari ile. umarım bir gün tanışırız ve beraber gazlarız. senden 2 yaş küçük bir kardeşin...
  --- spoiler ---