şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2000 tıp cerrahi merkezinin genel cerrahı. görev yaptığı yerlerde dürüstlüğü ve açık sözlülüğüyle nam salmış soyadıyla müstesna şeker adam.
 • cumhuriyet halk partisi'nin istanbul 3. bölgeden aday sıra nosu 125 olan milletvekili aday adayı.
 • adam gibi adamdır. 1999 depremınde gösterdiği mücadele ile kahraman doktor ünvanını almıştır. tıp 2000 kurucusu ve sahibidir. chp den mv olması muhtemeldir.
 • tamamlanmayan marmaray 2. etabını ya da bilinen ismiyle haydarpaşa-gebze banliyö treni ve sirkeci-halkalı banliyö treni mecliste soru önergesi olarak vermiş milletvekilidir. helal olsun sonunda biri sesimizi duydu duyurdu.
 • 20.11.2016 tarihinde istanbul - kartal'da hdp tarafından düzenlenen mitinge katılan chp milletvekili.

  chp, parti olarak mitinge katılmaktan vazgeçtiklerini açıklamıştır. ancak ali şeker isimli milletvekili, onursal adıgüzel isimli milletvekili ile birlikte söz konusu mitinge katılmıştır.

  şakşakladıkları terörün, bir gün kendi başlarını yemesini temenni ediyorum..

  not olarak belirteyim. 'katılmıştır' demeden önce bu arkadaşların twitter sayfalarını kurcaladım, boy boy fotoğraflı paylaşımlarını gördükten sonra katıldıklarına kanaat getirerek bu yorumu yaptım. sadece haber sitelerinde gördüğüm habere dayanarak değil. mitingde abdullah öcalan denen bebek katili pislik lehine sloganlar atıldığı yazıyor haber sitelerinde. bu büyük başarısı için ali şeker'i kutluyorum.

  kaynak1 - ensonhaber

  kaynak2 - ulusalkanal

  ali şeker - twitter

  düzeltme: not kısmına 'mitingde abdullah...' ile başlayan cümleleri ekledim. bir de onursal adıgüzel için hede yaptım.
 • göt kilkurtlarinin akillarinca hakkinda manüpulasyon yapmaya calistigi gezi'nin doktoru, milletvekili. sözü edilen mitingi hdp degil haziran harekati örgütlemistir. haziran örgütlenmesi ve gezi'nin doktorunun biraraya gelmesinden daha dogal ne olabilir?

  an itibariyla besiktas saldirisinda yaralanan polislere tibbi yardimda bulundugunu milletvekili arkadasi baris yarkadas halk tv'ye baglanarak dile getirmistir. ettigi hipokrat yemini'nin geregini yerine getirmektedir.

  bir takim namusu ve serefi üzerine yemin edip, her tür serefsizligi, namusuzlugu göz kirpmadan yapanlara tapanlarin bunu anlamasi mümkün olabilir mi? barzani'ye parti kongresinde "türkiye seninle gurur duyuyor" diye slogan atanlar mi, suudilerin, bae'nin dahi terörist dedigi müslüman kardeslerin liderlerini istanbul'da barindiranlar mi, fetöyle girmedik pozisyon birakmayanlar mi ali seker'e binlerce insanin katildigi bir miting'de atilip atilmadigi bir belli olmayan bir slogan yüzünden teröristlik yakinligi uyduruyor?

  al canim bunlar seninkiler, abdullah öcalan filan derken götüne sokarsin:

  http://trend.mynet.com/…icin-kim-ne-demisti-1060679
 • chp istanbul 3. bölge milletvekili. geçmişte chp büyükçekmece ilçe örgütünün başkanlığını da yapmıştır. kendisini büyükçekmece'de yaşayan ve avcılar, beylikdüzü, esenyurt gibi çevre ilçelerde oturan hemen hemen her chp'li çok iyi tanır. zira ali şeker bu bölgenin "ali abisi" olarak anılır. gene büyükçekmece'de yer alan 2000 tıp merkezi'nin de sahibi olan ali şeker'in şimdiye kadar bölgede kaç tane çocuğu parasız sünnet ettirdiği bilinmez ama binlerle ifade edilebilir.
  kendisi, insanlığı ve kişiliğinin yanında şu sıralar siyasi çizgisi ve performansıyla da göz kamaştırıyor. malum anayasa komisyonu görüşmelerinin sürdüğü 10 gün boyunca akp'nin medya sansürünü tek başına deldi ve periscope üzerinden her gün sabah altıya, yediye kadar canlı yayın yaptı, iktidar sahiplerinin ceberut anayasa teklifine karşılık niceliğe yenilse de çelikten bir irade ortaya koydu. nitekim partisinin grup başkanvekili özgür özel de kendisine teşekkür edenlerden olmuş; teşekkürler ali şeker
 • vekil gibi vekil. sansüre inat şeker tv!
 • şeker gibi adam vessellam.
  tanım: başkaları gibi yetki istismarcısı olmayan milletin gerçek vekili.