şükela:  tümü | bugün
  • 2000 tıp cerrahi merkezinin genel cerrahı. görev yaptığı yerlerde dürüstlüğü ve açık sözlülüğüyle nam salmış soyadıyla müstesna şeker adam.
  • cumhuriyet halk partisi'nin istanbul 3. bölgeden aday sıra nosu 125 olan milletvekili aday adayı.
  • adam gibi adamdır. 1999 depremınde gösterdiği mücadele ile kahraman doktor ünvanını almıştır. tıp 2000 kurucusu ve sahibidir. chp den mv olması muhtemeldir.
  • 20.11.2016 tarihinde istanbul - kartal'da hdp tarafından düzenlenen mitinge katılan chp milletvekili.

chp, parti olarak mitinge katılmaktan vazgeçtiklerini açıklamıştır. ancak ali şeker isimli milletvekili, onursal adıgüzel isimli milletvekili ile birlikte söz konusu mitinge katılmıştır.

şakşakladıkları terörün, bir gün kendi başlarını yemesini temenni ediyorum..

not olarak belirteyim. 'katılmıştır' demeden önce bu arkadaşların twitter sayfalarını kurcaladım, boy boy fotoğraflı paylaşımlarını gördükten sonra katıldıklarına kanaat getirerek bu yorumu yaptım. sadece haber sitelerinde gördüğüm habere dayanarak değil. mitingde abdullah öcalan denen bebek katili pislik lehine sloganlar atıldığı yazıyor haber sitelerinde. bu büyük başarısı için ali şeker'i kutluyorum.

kaynak1 - ensonhaber

kaynak2 - ulusalkanal

ali şeker - twitter

düzeltme: not kısmına 'mitingde abdullah...' ile başlayan cümleleri ekledim. bir de onursal adıgüzel için hede yaptım.